Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodom lassan két éve...

Miért álmodom lassan két éve ugyan azzal a személlyel?

Figyelt kérdés

Óvodás korunk óta ismerjük egymást. Amolyan nagy gyerek szerelem volt köztünk. Mivel a szüleink jóban voltak így azt is elintézték, hogy egy általános iskolába járjunk. Ez sikerült, osztálytársak lettünk és barátok is, akik sok mindent megosztottak egymással. Amikor elballagtunk sajnos elsiklott egymás mellett az életünk, nem tartottuk a kapcsolatot. Én elköltöztem, Ő maradt a szülővárosában és ennyi. Éltük az életünket... Aztán lassan két éve vele álmodom. Először olyan 3 hónapos gyakorisággal, utána ezek egyre lerövidültek és van, hogy egy héten, akár három alkalommal is róla álmodok. Az álmoknak a végkimenetele vagy összejövünk, vagy valamilyen olyan mondat hangzik el, ami arra utal, hogy a múltban voltak elvesztegetett időszakaink.


Ui: Egyáltalán nem kavarog minden gondolatom körülötte, nem vagyok szerelmes sem belé, és nem hinném, hogy lenne lezáratlan ügyünk (legalábbis az én részemről)



2021. febr. 3. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Feldolgozatlan kudarckent eléd meg az elvesztését és magadat is részesnej érzed ebben ezek tudat alatti folyamatok sokszor a tudatallattink köszön vissza álmunkban. Szóval ha nem ciki keresd fel és beszélj vele hogy 'megnyugodj'bat értem hogy nem kattogsz ezen szerintem egy beszélgetés javítana a helyzeten (csak írj rá az nem tart semmibe)
2021. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!