Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a segélyhívónál aki felvesz...

Ha a segélyhívónál aki felveszi a telefont, rossz információt ad, mi a következménye?

Figyelt kérdés
Tehát például felhívod hogy elestél durván, a térded bedagadt nem tudsz járni. És mondjuk annyit mondd hogy "áh az nem vészes, jegeld picit és pihentesd és jó lesz" majd lerakja. Csak kirúgják, vagy megbírságolják, vagy mivel járhat ez neki? Vagy esetleg ha rosszabb, mondjuk valaki be akarja jelenteni hogy meg akarják ölni konkrétan annyit mondd "nem érdekel"
2021. febr. 3. 22:28
 1/3 anonim válasza:
Amennyiben igaza van vagy a sértett nem tesz feljelentést addig semmi sem történik. Ha viszont feljelentik akkor egy hosszú ügynek néznek elébe és minden az ügyvédeken és a bírón múlik.
2021. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

+Előző és a tényeken a telefonbeszélgetés ilyen esetekben úgy tudom visszahallgathato

De kérdező most fel hívtad a segelyhivot mert fájt a terded mert ez akadályozhat fontos hivasfogadast

A még akarnak ölni esetén remélhetőleg nem mond ilyet

((((ez nem valószínű de :Vagy kérdezo te vagy a segelyhivos és eleged van az emberekből? (kitartást legyél toleráns és segíts mindenkinek akkor is ha kivagy)))

2021. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én csak ügyfélszolgálatos vagyok, én még csúnyán se nézhetek senkire.


De egyik eset se történt meg velem, csak érdekel hogy működik ott az ilyen.

2021. febr. 3. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!