Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék egy horror-krimi...

Szeretnék egy horror-krimi könyvet írni de sajnos nagyon egyhangúak az ötleteim, és kéne hozzá kutató munka...stb de fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olvass a műfajban és tanulj profiktól. Lesznek hirtelen ötleteid ezeket csak vázlatosan írd le ne ragadj le bennük. Mire egy jó könyvet produkálsz sok papírt fogsz kidobni.
2021. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olvass sok olyan könyvet, ami az általad választott témához kapcsolódik. Én is csak azt tudom javasolni, mint az előző válaszadó. Ha támad egy jó ötleted, vesd papírra, de ne ragadj le ott, hanem haladj tovább. Egy idő után már meg lesz a történet alapja, és könnyebb lesz befoltozni a hiányzó helyeket. Szerintem hiába fárasztó, akkor is érdemesebb utánanézni egyes dolgoknak, mert így a végén egy korhű, izgalmas művet fogsz kapni.

Én már egy novellával is megszenvedek, könyvet gondolom még nehezebb írni. Sok munka és türelem kell hozzá, pláne, ha utána ki is akarod adni. De hajrá! Sok sikert! :)

2021. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!