Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelentkezni akarok önkéntes...

Jelentkezni akarok önkéntes katonának, mik a feltételek?

Figyelt kérdés

Úgy 15-16 éves lehettem amikor elhatároztam hogy katona akarok lenni. Azóta is folyton ezen kattogok. Elektrotehnikát végeztem, elég jó tanuló voltam. Be szeretnék vonulni és ha lehetőségem adódik, Irakban/Afganisztánban harcolni. Azt szeretném megtudni, hogy mik a feltételek, illetve az ország mely pontjain tudok jelentkezni.

(Nem tudtam eldönteni milyen kategóriába tegyem, ezért ide írtam)


2021. febr. 5. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Viselkedj úgy mint egy robot
2021. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem fogod sokra vinni a seregben, ha annyi talpraesettség sincsen benned, hogy utánanézz ennek az interneten. Nagyjából öt-tíz másodperc alatt megtalálnád a választ.
2021. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Magyar Honvédség weboldalán mindenre megtalálod a válaszokat.

Szerintem hiába leszel alkalmas minden területen, le kell egy bizonyos időt szolgálnod valamelyik olyan alakulatnál, amelyik a magját adja a külföldi missziós válogatásoknak, mielőtt megpályázhatnál egy ilyen küldetést. Amikor én jelentkeztem külföldi misszióra, mindent végig csináltam, ami ahhoz kellett, hogy kijuthassak, még is mást küldtek ki többek között helyettem is. Nem tettem szemrehányást, nem kérdeztem semmit, senkitől az ügyben, - "Parancs! Értettem!", aztán ennyiben maradtunk. Azóta már kerestek, hogy lehet-e szó egy újabb, másik küldetésről, erre viszont már én mondtam nemet, mert még egyszer nem fogok 10 hónapot végig bohóckodni a semmire, - küldjék azt, akit akkor helyettem küldtek!

Ezzel csak azt akartam tudatni veled, hogy adott esetben sok, tisztességgel leszolgált év sem garancia arra, hogy te mész, - hiába csinálod végig elejétől végéig a felkészítést.

2021. febr. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hármas. A többieknek meg üzenem, hogy neten nem ír konkrét feltételeket. Nem ír például olyanokat, hogy magasság, súly, végzettség stb. Ezért kértem itt segítséget.
2021. febr. 6. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Magasság, súly? LOL
2021. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!