Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van egyre több paraszt...

Miért van egyre több paraszt a gyakorikérdéseken, aki nemhogy válaszolna, hanem inkább oltja a kérdezőt vagy hülyeségeket válaszol csak? A válaszok fele ilyen már lassan.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 06:04
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Mert sok kis nyomorult tizenévesnek, meg pár húszasnak az a legnagyobb öröme az életben, hogy név nélkül írogat hülyeségeket az internetre. Ezt a normálisak egy része nem bírja, és nem jön fel többet az oldalra, a hülyék viszont maradnak, amíg nem bannolják őket.
2011. ápr. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, jah és azok nem parasztok, hanem trollok, nem kell velük foglalkozni, az a céljuk hogy felidegesítsék a többi embert, annyi hogy jelzed a moderátornak a beszólását és törli
2011. ápr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, mielőtt nagyon beleélnétek magatokat, azért az is hozzátartozik hogy a kérdések fele olyan hogy az ember haja égnek áll. Még ha figyelembe vesszük azt is, hogy ezt egy felnőtt ember vagy egy szerelmes 14 éves tinilány tette fel, akkor is olyan kérdések hangzanak el amire idönként a legjobb reakció az oltás, épp az ő érdekében, talán épp ez rázza helyére az agyát.
2011. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tettem már fel párszáz kérdést és ha hiszed ha nem normálisan megfogalmazott érthető választ kaptam... itt az a baj amit az előttem író ír,a kérdések fele a hülyeség,és hülye kérdésre milyen választ lehet adni? vagy hasonló hülyeséget vagy semmit
2011. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!