Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha fiú létemre "lányos"...

Gáz ha fiú létemre "lányos" sorozatokat nézek?

Figyelt kérdés
PL:Vámpirnaplók(TVD), The Originals(TO)

2021. febr. 6. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyébként miért lányos?
2021. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sem az csak mindenhol azt hallom hogy ez egy lányos sorozat de nekem kifejezetten tetszik mind a két sorozat!!!
2021. febr. 7. 00:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lányos sorozat egyik sem.

Aki ilyet állít, az nehéz komolyan venni.

2021. febr. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Valóban, ezeket inkább lányok szeretik, de nem nevezhetők "lányos" sorozatnak. Ezeket badarság nézőszám miatt beskatulyázni.

2021. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézzük csak az IMDb szavazatok alapján vett demográfiát (ami kb annyira hiteltelen, mint egy századvég felmérés, de látszik, hogy akik nézik, és értékelték, milyen arányban oszlanak el):


[link]


Pasik: 88,851

Nőcik: 117,854

57% "lány" és 43% "fiú"


Különbség számottevő (ennél kisebb különbségre már rínak az emberek ha fiú-lány különbség van), de nem túlzott.

A fiúk jelentősen, 0.9 ponttal lehúzták a sorozatot, azaz nekik kevésbé tetszik. Akik 10/10 pontot adtak ott fiúk 29k, lányok 54k. Itt már ~66% lány és ~34% "fiú". Ebből talán kijön, hogy kétszer annyi lánynak tetszik.


Igaz ez nem jelenti, hogy az adat releváns. Bridget Jones esetén a többség "fiú", pedig azt fiúként kibírni már nehéz :)


Szülcsi Felcsi esetén is a fiúk jóval többen képviseltették magukat.


Ma már nincs ez a "buzernyák" kultusz, hogy valaki nem számít férfinak, ha vannak érzelmei és nem csak a foci és a benzinzabáló autók érdeklik.

2021. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Szerintem nincs olyan hogy “fiús” meg “lányos” műsor, az ember olyat néz, amilyet csak akar. Ha neked ezek tetszenek, nyugodtan nézd őket. Én régen pl fiú létemre örömmel néztem Hannah Montana-t vagy épp - ha már Vámpírnaplók - Alkonyatot.
2021. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lányos szerintem sem. Az Originalst én is végignéztem vagy 5x már :D
2021. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!