Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen becenevem legyen?

Milyen becenevem legyen?

Figyelt kérdés
Új suliba megyek. A nevem Viktória amit utálok és azt is, hogy vikinek hívnak. Egy időbe próbáltam rászoktatni az embereket a Tori-ra de az se jön már be igazán. Szeretnek magamnak egy egyszerű de nagyszerű becenevet magamnak. Mint pl a Migu. De mivel ismerek ilyen embert ezért nem használhatom. Új suliba új lappal akarom kezdeni úgymond új névvel. Csak nem tudom mi legyen. Illetve ne emlékeztessen az eredeti nevemre és ne az eredeti név becézett formálya legyen
2021. febr. 7. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Becenevet nem ad az ember magának, kap.
2021. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ujabbidetlenpicsaakinemtudmagavalmitkezdeni2021? Nem a legrövidebb, de lényegretörő.
2021. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Flúgos fruska.Ez szerintem passzolna. :)
2021. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
B@szki. Nem mehet oda, hogy heló adjatok mán egy becenevet.
2021. febr. 7. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
4.:Ugyanannyi az értelme,mint annak hogy itt kérdezted meg.
2021. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

találd ki, hogy szeretnéd, ha szólítanának. Amikor bemutatkozol, az mondd első névnek és mondd, hogy azt használod. Nem baj, hogy a hivatalos irataidban nem az szerepel. Tehát pl. "Szabó Migu Viktória vagyok."

Talán bejön. Mi nem tudunk kitalálni helyetted, nem ismerünk, nem tudjuk mi tetszene.

2021. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hogy jöjjek rá? Mármint van egy elképzelés a felyemben azaz dolgok amikenek úgymond meg kell felelnie de nem tudom, hogy hogy köjjek rá?
2021. febr. 7. 17:37
 8/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező - keresgélj, és mondd hangosan ki a vezeték névvel. Jól hangozzon. Mi van a feJecskédben, minek kell megfelelnie? rövid legyen, annyit tudok mondani.
2021. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén hangzik de nekem az unisex nevek sokkal jobban tetszenek mint a lány nevek. Tényleg rövidnek és könnyedén kimodhatónak kell lennie 4-5 betű kb. Olyannak kell lenie ami illik rám. Művészetibe megyek a stílusomba minden féle van keverve a nagy része punk, grunge, rock és hasonlók. Elég sokan furának és érdekesnek tartanak.
2021. febr. 7. 18:47
 10/12 anonim ***** válasza:

a magánhangzók fontosak, hogy hangzik a vez.névvel?

max. két szótagos legyen

Ha találsz valamit, megbeszélhetnéd a szüleiddel, hogy szeretnéd felvenni - és el lehet intézni. Ez lesz a művészneved.

De tartsd meg a Viktóriát 2.-nak, nem rossz az.

Alexa, Bogi, Dió, Gabo, Gerle, Jáde

választható és anyakönyvezhető nevek:

[link]

2021. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!