Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dugattyú csere husqvarna...

Kiss Tamás Dávid kérdése:

Dugattyú csere husqvarna 560xp Hengert muszály felpolirozni? Nem 1 megszorult hengerröl van szó... Volt már polirozva..

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy házilag szeretnék dugattyút cserélni lassan az 560xpn viszont hengert én még nem poliroztam. Ez már lett polirozva igy nicasil noincs rajt,nincs megragadva vagy ilyemek! Pöccre indul erös a kompresszió de úGy a biztos ha kap egy uj dugót! Meteorra gondoltam.. A menetét tudom csak hemgert nem tudok polirozni??.valaki valami kis segitéget tud admi?

2021. febr. 9. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a henger nem sérült, akkor nem kell se fúrni, se polírozni. Ha látható húzások vannak benne, akkor is menni fog az új dugóval, csak kisebb lesz a kompresszió, mert a hosszanti karcoknál kimegy a nyomás/erő.
2021. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Ami nem romlott el, azt nem kell megjavítani.

Ha hibátlanul működik, és jó a kompresszió, én nem nyúlnék hozzá.

És amíg az új alkatrész a régivel össze nem kopik, addig rosszabb lesz mint most.

A többit egyes leírta.

2021. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha dugattyút kell cserélni élég ritka eset az,hogy nem kell láncfűrésznél megpolírozni.Persze előfordul,hogy tiszta de tükrös akkor elég csak kézzel benyúlni 200+ os csiszoló vászonnal olajosan körbe csiszolni óvatosan.Ennek az a szerepe,hogy az új dugó-gyűrű részére a kis karcok megtartják az olajat és amíg összejáródik extra olajozása lesz. Ha van alu felkenődés a régi dugóból,akkor meg kell polírozni,tök mindegy volt már vagy sem.Nicasil nagyon vastag rajta nem kell félned,hogy leszeded de persze óvatosan és olajjal bekenve.Van róla videóm ha igényled privátban linkelem! Sok sikert a javításhoz!!Ja -és biztos nem lesz rosszabb összefűzés után mint most-az a válasz adó valamit elcseszett a saját esetében.
2021. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!