Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan van ennyi elcseszett...

Honnan van ennyi elcseszett ember?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom már nem tudom felfogni,hogy van ennyi idióta mondjuk legtöbbje cigány de nincs bajom velük max az idiótákkal.El akarok adni egy két cuccot de állandóan rá írnak az emberre,hogy ez meg van még?Meg,hogy ennek mennyi az ára és ki van írva már fogom a fejem.Meg rám ír,hogy meg van még aztán mikor válaszolok semmi válasz ,akkor van amelyik olyan hablaty nyelven ír,hogy már értelmezni sem lehet.Aztán vannak a cserélősök de ki van írva cseréléni nem akarok,most útóljára jött egy idióta,hogy cserélné a telefonját velem én leírtam neki,hogy nem cserélni akarok hanem eladni erre jön a duma,hogy faszarcú vagyok.Honnan van ennyi idióta?

2020. dec. 20. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A tesco-ból...most komolyan szerinted honnan vannak? Anyjuk méhéből kedvesem
2020. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Ezert nem kell a jofogason hirdetni, mert tele van ezekkel. FB-n legalabb rogton latod ki irt, egybol tudsz szurni hogy kivel nem kell uzenetet valtani, es foleg konnyu blokkolni ugy, hogy sose talaljon meg tobbet. Ja, es nem kell megadnod se telszamot, se e-mail cimet...
2020. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2/


Ez nem a jófogáson volt hanem a facebookon,de minden tele van hülyével.

2020. dec. 20. 23:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sok analfabéta cigány odatalált. Adj nekik táskát. (tilTáska)
2020. dec. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert analfabéta droidok kellenek a rabszolga üzemekbe itt a balkánon.
2020. dec. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5/


Hát azért a rabszolga üzemekben nem csak buták dolgoznak hanem sokszor muszáj tanult embereknek is.

2020. dec. 21. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Az észt nem lehet lopni. Csaxólok.
2020. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!