Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fáj az összenyomott anyajegyem...

Fáj az összenyomott anyajegyem. Meddig tarthat? Vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Hali.

Szóval tegnap megvakartam a vállamon lévő anyajegyemet amiről egyébként nem is tudtam. Azt hittem rá hogy pattanás, ezért ki akartam nyomni. Tini vagyok ezért mostanság elég sok pattanásom van, viszont hátul nincs szemem. Mikor anyukám hazajött, megmutattam neki, akkor mondta hogy az egy fiatal, kicsi anyajegy (védőnő)

Szóval tegnap délután óta fáj amikor hozzáérek, illetve amikor a ruha hozzádörzsölődik.

Szerintetek meddig fájhat? Adjak neki egy pár napot, vagy menjek egyből bőrgyógyászatra?

Félek hogy valami probléma lehet ha nem cselekszem,vsizont múltkor voltam fülmosáson, nagyon rossz volt mivel a covid miatt a doktorok leszarják az egyéb egészségügyi problémákat.

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. febr. 10. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Várj pár napot. Kenj rá bepanthent.
2021. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!