Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a karriere...

Hogyan kezdjek neki a karrierem kiépítésének színésznőként, ha később külföldön (Anglia, USA) szeretném folytatni? Valamint ha filmekben, sorozatokban szeretnék szerepelni?

Figyelt kérdés

A színészi pálya már kiskorom óta hívogat, de csak most szántam rá magam, hogy tegyek is érte valamit. Olvastam pár hasonló kérdést és választ, amik alapján úgy vettem észre, hogy van pár fontos dolog, ami nagyban segíthet a minél pontosabb válaszadásnál a kedves válaszadónak.

Ezen információk pedig a következőek: elsős gimnazista lány vagyok, angolul tanulok 6 éve és megvan a középfokú (B2-es) nyelvvizsgám, valamint spanyolt kezdtem tanulni az idei évtől. Tudom, hogy a nyelvek nagyon fontosak lesznek, ha külföldön szeretnék főleg karriert építeni. Éppen ezért az utóbbi 2 évben elkezdtem nagyon ráfeküdni az angolra.

Ameddig jártam drámára általános iskolában, a tanárom mindig mondta nekem, hogy egyszer sikeres színésznő leszek, mert megvan a tehetségem és a külsőm is hozzá.

Viszont nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki, főleg ebben a vírusos időszakban, és ebben szeretnék segítséget-tanácsokat kérni.

Remélem minden "szükséges" információt megadtam, ezek alapján legyenek szívesek válaszolni!

Válaszaikat előre is köszönöm!



2021. febr. 10. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Magyarországi magyarnak ilyen ambíciókkal egyetlen ugródeszkája Andy Vajna barátnőjévé válás volt, de sajna ő már meghalt.
2021. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

- Angol nyelv. De keményen, anyanyelvi környezetben.

- Olyan dolgok megtanulása, amit itt a "FRÍESZEFE" nem tud megtanítani. Pl.: lovaglás, lövészet, küzdősport,...

- Statisztálás, modellkedés, BÁRHOL, BÁRMIKOR!

- Pénz. Indulótőkének.

2021. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy módon lehet,meg kell keresni a megfelelő embert.
2021. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen színészek már gyerekkoruktól kezdve szerepelnek, gyakorolnak. Ha most szeretnéd elkezdeni, sajnos már elég nagy hátrányban vagy. Ez nem jelent problémát, de ideje gondolkodnod B tervről is.
2021. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Deniel01 válasza:
Szerintem elöször otthon kéne elkezdened a szakmàt színművészeti stb amatőr színház stb persze közbe ezerrel angol , gyakran làtogatni külföldre beszélgetni angolokal de szerintem maga a szakma kitanulàsa a legfontosabb
2021. febr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!