Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kik a legszebb/legtehetségeseb...

Kik a legszebb/legtehetségesebb női koreai idolok/színésznők?

Figyelt kérdés

Jessica (ex-snsd) Jenni(blackpink) Jisoo(blackpink)

Krystal (fx) IU(solo) Taeyeon(snsd) Suzy (miss a) Irene (red velvet) Hyuna (ex-4minute) Jiyeon (t-ara)

Ha nincs felsorolva olyan idol/színésznő aki szerintetek az akkor írjátok le



2017. okt. 1. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Hani (EXID)

Lisa (Blackpink)

Kim Seul Gi

Suzy (Miss A)

Seo Ye Ji

Min Hyo Rin

de felesleges felsorolni őket, mindannyiuk tehetséges és gyönyörű.

2017. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind tehetséges/szép, ha nem lennének azok, valószínűleg idolok se lennének.
2017. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem:

Rosé (Blackpink)

Taeyeon,Yoona (SNSD)

Chaeyoung,Nayeon,Jihyo (Twice)

Yuju,Eunha (GFriend)

Irene (Red Velvet)

2017. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Igazából nagyon nehéz meghúzni a határt Idol és Star között.

Egy idol lehet csak énekesnő, csak színésznő, vagy mindkettő.

Viszont lehet valaki csak énekesnő, csak színésznő, vagy mindkettő anélkül is, hogy idol lenne.

Megj.: Ezt csak mellékes infónak szántam. :)


Nos.

Ha énekesnőkről beszélünk, akkor mondjuk én úgy próbálnám meg őket kilistázni, hogy girl group-onként 1-2 legjobbat.


SNSD:

TaeYeon mindenféleképpen vezető. A "függetlennek" csúfolt (annyi pénz van benne, mint a fene) TICL listát elfelejtve a világ egyik legszebb arcával rendelkezik. A hangja pedig igen csak egyedi, mind minor, mind major fekvésben. A tánc tudása nem a legtökéletesebb, ahhoz hogy ugyanazt a minőséget érje el, kétszer annyit gyakorol, mint a többiek, de az belefér.

Yoona a babaarca és az aegyo miatt lett igazán kimagasló az SNSD-ből, így szépségre nagy pontokat kap, de ha meghallgatunk egy két koncert solo részt akkor hallani, hogy a hangja átlagos.

A kis hibákat kivéve ők a két legjobb.


BlackPink:

Lisa nem véletlenül örvend nagy népszerűségnek. Nem lehet olyan arcot találni, ami a világon bárkinek megfelelne. Azonban ha figyelembe vesszük a származását, akkor kifejezetten szép arca van. Az akcentus pedig nagyon sokat segít abban, hogy ilyen jó hangja legyen. Thai nyelven messze nincs ilyen szép hangja.


Miss A:

Suzy nagyon sokat rádobott a színészkedéssel. Lehet, hogy csúnya dolog ezt mondani, de talán színésznőnek jobb. Bár tény, hogy gyönyörű hangja van.

Jia lenne inkább az, akit ének szempontjából kimagaslónak mondanék a Miss A-ből, bár az tény, hogy kinézetre csak átlagos.


Red Velvet:

Wendy az, aki hang alapján az igazi prímet viszi. Irene inkább a kinézettel került előtérbe.


KARA:

"A világ hörcsöge/mókuskája"...kell többet mondjak? :) Han Seung-Yeon mind énekhangban, mind kinézetben, mind színészkedésben tehetséges, gyönyörű, és aranyos.


GFriend:

Eunha vezető minden szempontból. Az arca kifejezetten szép, bár mint mindenkinél, nagyon számít a hajstílus! Rövid hajjal kifejezetten aranyos és szép, a hosszú haj rombolja a képet. A hangja pedig közelít a tökéleteshez.


TWICE:

Na innen elég nehéz lenne választani. Szépséget tekintve Tzuyu, Momo és Mina vannak az élen. Hangban viszont NaYeon az aki mindenkit felülmúl.


Ennyi elég, menjünk át a színésznőkre.


Ha Ji-Won: Szerintem nem nagyon kell részleteznem. Mindig gyönyörű volt, amióta újra hosszú haja van, azóta végképp. A tehetsége pedig sohasem volt kérdés.


Bae Doo-Na: Ő tehetségesnek mindenféleképpen tehetséges. A szépsége pedig...nagyon egyedi arca van, itt nem igazán tudnék objektíven mondani bármit is. Szubjektíven szerintem gyönyörű.


Song Yoon-Ah: A K2 sorozatban lett talán a legszebb természetességében meghagyva (kifejezetten kevés sminket használtak), de a régebbi sorozataiban is már látható volt, hogy neki a kor fog nagyon jót tenni. A felkérései és szerepei száma mutatja a tehetségét.


Nos én most csak ennyit írnék. Természetesen tovább lehetne válogatni, hiszen rengetegen vannak, valamint lehetne kizárásos alapon is válogatni, de nem igazán érdemes ekkora mennyiségnél.

Én most párat kiemeltem össz-vissz az alapján, hogy ki jutott eszembe, de összességében lehetetlen lenne csak ennyit meghatározni.

2017. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Sorry, elírtam. Közben fejben félig máshol jártam. A TWICE-nál a legjobb hang nem NaYeon, hanem ChaeYoung.
2017. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
maga az egesz BlackPink :)
2018. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
IU-t akartam énis először irni,de látom te már ügyesebb voltál :D vagy talán a TWICE-os Tzuyu,Suzy a Miss A-ból(tudom h irtad :D),Yura a Girl's day-ből,Yoona a Girl's Generation-ból bár ő rá már nem mondanám h túl szép,de nem is csúnya,ott van még Minah szintén a girl's day-ből,Nana az After scool-ból,többet nem igazán tudok talán még az egész BLACKPINK
2018. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kim Jisoo, Minatozaki Sana
2020. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sajnos színésznőt nem ismerek, úgyhogy csak idolok lesznek az enyéim között😢.

Tehetséges idol:

Blackpink: itt Lisát tudom kiemelni, a többiek is tehetségesek, de ő kiemelkedik közülük.

Twice: nekem itt Jihyo, és Momo a kiemelkedő.

Le Sserafim: itt nem tudok választani egyik tag közül sem.

New Jeans: mindegyik tag.

Nmixx: mindegyik😅.

Megjegyzés:

Lisa: azért írtam őt az egyik legtehetségesebbnek, mert látszik rajta, hogy nagyon sokat dolgozott azért, hogy most ott legyen ahol. Nekem nagyon tetszik a kitartása. Hiszen 2012től volt gyakornok a YG-nél. Négy évig edzett, ilyen körülmények között. Szerintem kitartó volt akkor is, meg most is.

Jihyo: őt is azért mondom kitartónak (meg tehetségesnek), mert hiszen ha jól tudom ő edzett a legtovább a Twice-ból, 10 évig. És most meg már 8 éve debütáltak. 18 éve van ott a JYP-nél. Azért nem hinném, hogy ezt mindenki meg tudja csinálni. Ezért mondtam, hogy kitartó, és tehetséges.

Momo: annyira tetszik a tánca😍😍. A Twice-ban igaz, hogy ő a főtáncos, de szerintem ő csak a 2. legjobb táncos a Twice-ban. Szerintem az 1. Jihyo. De még őt is tehetségesnek mondom.

Na jó inkább ugorjunk át a legszebbekre. Nem akarok sokat írni🤣.

Legszebb:

Összes Blackpink tag.

Twice: Tzuyu, Jihyo, Mina, Nayeon

Le Sserafim: Sakura, Chaewon, Kazuha, Eunchae

New Jeans: Danielle, Hanni

IU, Taeyeon.

Lisa: nem a legszebb a Blackpink-ben, de attól még nekem bejön a stílusa, meg minden.

Rosé: ő sem a legszebb, de NEM a visual hole. Nagyon tetszik ő is (és ő a bias-om😍😍).

Jennie: ő is nagyon szép, de rá inkább azt mondanám, hogy sze*i. Nagyon jó teste van, és rajta a cuki fejével😍.

Jisoo: szerintem ő a legszebb a Blackpink-ben, és ezt még szerintem azok is elismerik, akik nem hallgatnak Blackpink-et, de kpopot igen.

Tzuyu: a legszebb Twice tag szerintem. Igaz, hogy tajvani, de szerintem a legszebb. Még így is úgy gondolom.

Jihyo: ő a 3. legszebb nálam a Twice-ban. De így is ide írom. Nagyon szép, és persze tehetséges.

Mina: ő a 2. legszebb nálam a Twice-ban. Ő volt az egyik aki megfogott a szépségével. Nagyon tetszik nekem. (Wrecker-em)

Nayeon: ő is nálam az egyik legszebb szerintem. Nem is kell magyarázni, hogy miért. Szép, jó stílus stb.

Danielle: ő fogott meg először engem a New Jeans-ből. Ő volt az 1. bias-om onnan, de még mindig ő az.

Hanni: ő volt az 1. Danielle-lel együtt a New Jeans-ből aki megfogott engem.

IU: szép, tehetséges, jó hangja van. Nem is kell magyarázni miért az egyik kedvenc szólistám.

Taeyeon: ugyanaz, mint IU-nál.

A Le Sserafim-es tagokat (kivéve Yunjin-t) azért hagytam ki, mert egy kicsit sok volt. De ők is ugyanazok, mint IU-nál. Szóval ennyi! Remélem elég🤣🤣! Szerintem egy kicsit sok, de még lehetne sorolni őket éjjel-nappal.

2023. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!