Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyab normális középiskola...

Van olyab normális középiskola ahol felvesznek 30 pontos központival és 3,00 átlaggal?

Figyelt kérdés
Segítségeket előre is köszönöm!

2021. febr. 10. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb szakközép iskola szerintem igen ahol van hiány szakma de ha ennyire futja tökmindegy mert az első évben kibuksz utána nem kell sok és vége a jogviszonyodnak és mehetsz felnőtt képzésre vagy még most szerzel esti/magán suliban érettségit és elmész valahová technikumra
2021. febr. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod 5-6 év helyett csak 3-4 és van érettségid és végzettséged is de szólok hogy így kb 100ezer nagyjából ez érettségi a 2 évre de még így is kevesebb mert 20-30 ezer a tankönyv csomag egy rendes suliban egy évre (és ott ugye 4 évet jársz)
2021. febr. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ipari iskolába 3-as átlaggal . Gondolom nem akarsz gyárba dolgozni ezért tanulj aztán lehet összejön egy gyengébb gimnázium.
2021. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát, nagyon gimiben ne álmodj.. :( Én ugyan 28 pontos felvételit írtam, de ott volt mellette a fullos szóbeli és a kitűnő átlag...
2021. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
30 pontos központival és 3-as átlaggal ne menj gimnáziumba. Érdemesebb lenne valami jó szakközépiskolába menned. Többet ér, mint egy gyenge gimnázium. Nem érdemes gyenge gimnáziumba menni, akkor már legalább egy közepes gimnázium, de oda meg sajnos ezzel az eredménnyel nem vesznek fel.
2021. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!