Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha csak a...

Mit szólnátok, ha csak a kérdező tudná értékelni a kérdése alá írt válaszokat?

Figyelt kérdés
Elvégre ez lenne a lényege, nem? Így, hogy más felhasználók is tudnak értékelni ez nem mutat valós képet arról, hogy a kérdező mit mennyire hasznos válasznak tekint. Lehet, hogy csak azért nem értékel egy választ, mert le van pontozva, és nem akarja elontani a statisztikáját, különben egyet ért vele

2021. febr. 11. 17:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%

Egyelőre nem tudom, mit kéne észrevennem. Felsoroltam pár érvet amellett, hogy miért nem jó a kérdező elképzelése. Erre te ideböfögsz annyit, hogy "az élő fába is". Ezt - sajnálom - nem tudom értelmezni.

Majd ha elmondod, miért nem helytállóak a gondolataim, komolyan veszlek. Addig csak pontozgass le bátran, mint egy óvodás.

Kitalálom: szólsz apukádnak mindjárt?

2021. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

8.:Most leutánozlak,pedig rühellem ezt a stílust.


Hogy te mit hiszel, az nem sokakat érdekel. Meg nem is sokat számít.


Miért?Azt hiszed,hogy ez csak a kérdezőre vonatkozik,vagy másra,és rád nem?


Az hogy nem értek veled egyet,nem igaz,írtál egy jó megvilágítást.Éppen fordítva,te nem értettél énvelem egyet,ahogy másokkal sem értesz egyet.Az a frankó szerinted,amit te válaszolsz,mindenki más nem jót ír,ezért te kijavítod azzal,hogy leírod a tiéted,mert az úgy van.

2021. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
14%
tiédet
2021. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%

Áááá, értem már, mi szorult a popsidba!

Szóval te azt vélted javasolni, hogy át kéne írni a teljes programkódot, átalakítani az adatbázist, ami mondjuk rengeteg munka, mindezt csupán egy hónapra, hogy aztán meglássák, hogy ez mit eredményez.

És mivel szerintem ezt nem fogják megtenni, mert túl sok munka túl kevés haszonért, ezért te megsértődtél és most ész nélkül pontozol le minden hozzászólást, amit az enyémnek vélsz.


Tudod, én a te véleményedre érvekkel reagáltam. Nem szidtalak, nem köpködtelek, hanem leírtam, miért nincs létjogosultsága. Na ez volt az, amire te belém kötöttél. Így már világos, már látom, miért vergődsz ennyire.

Mondjuk azt még mindig nem sikerült elmondanod, szerinted miért érné meg az üzemeltetőnek több hét kemény munka (programozás, hibajavítás, adatbázis átalakítás, hibajavítás, ellenőrzés, hibajavítás, béta teszt, hibajavítás), de belátom, tőled érvekre nem futja.

Hát, kérlek alássan, itt egy újabb, immáron utolsó komment tőlem, le lehet pontozni, aztán utána kénytelen leszel mással veszekedni.

2021. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%
14.:Terelsz már megint.Én te a viselkedésedről beszéltem.Te nem válaszoltál rá.Ennyi.
2021. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%
#15: agresszíven letámadtál valakit, mert eltérő a véleménye mint a tiéd, és azt nyersen fejezi ki. Egy tucat komment óta offolsz és provokálod szerencsétlent.
2021. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
29%

14

Egy funkcióról van szó, nem az egész webhelyről, amit igazából meg sem kellene változtatni, csak elvenni a válaszolóktól az engedélyt.

2021. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
33%
15.:Látom,te se látsz.
2021. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
33%
16.Elírtam a számot,az előző a tiéd.
2021. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

6: Hogy te mit hiszel, az nem sokakat érdekel. Meg nem is sokat számít.

;)

2021. febr. 11. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!