Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » IPhone nagyon gyorsan lemerül...

IPhone nagyon gyorsan lemerül reggel 7-től 10-ig használom és 15%-on van szerintetek vegyek egy másikat Huaweit vagy Samsungot? És az iPhonenál gyorsabb vagy lassubb?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 09:35
 1/7 anonim válasza:
Sajnos az iphone-ok akksija egy idő után eléggé durván romlik..nekem most Iphone XR-em van, ha nem nyomkodom egész nap, akkor 2 napig nem kell töltőre raknom..jelenleg ez a legerőssebb akkumlátorú iphone, szóval ha esetleg másik telefont szeretnél, akkor nagyon ajánlom. Szerintem sokkal jobb egy iphone, mint egy samsung vagy huawei telefon. Persze ez a saját véleményem.
2021. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Android még jobb is szerintem. Ha garanciás vidd vissza csináljàk meg. Ha nem az akkor vegyél Android.
2021. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem sokkal jobb egy iphone, mint egy samsung vagy huawei telefon. "


Aha, akkora ászok hogy a 170-260ezer Ft-os modelljükbe bele tesznek egy 2900mAh-s aksit. Amit a Samsung az alsó kategóriás telefonjaiba tesz.

Egy felső kategóriás samsungba meg mondjuk van 4500mAh-s.

2021. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fsms ***** válasza:
elemet is tudnak cserélni, ez nem opció?
2021. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Drága #3-as!

A "szerintem" részt is idézted, ezért nem tudom, hol a probléma..illetve nekem már maga az ios rendszer is jobban tetszik. Nem csak az akksiból áll egy telefon.

2021. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az se mindegy, hogy hogyan gazdálkodik az oprendszer a töltöttséggel (, meg a futó alkalmazásokkal, virtuális memóriával, stb.), szoftveres téren az iOS annyival jobb, hogy ellensúlyozni tudja az Androidos márkák számokkal való dobálózását (sokszor akkora RAM, mint az Apple konkurenseknél), ezért, ha bejön az iOS, mint felhasználói felület, akkor azt válaszd. 🙂


Ha csak az a baj, hogy gyorsan merül, akkor cseréltess akksit bármelyik telefonos szaküzletben.

2021. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már van cseréltetve és ugyan az
2021. febr. 26. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!