Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legijesztobb remalmo...

Mi volt a legijesztobb remalmotok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez inkább egy storytime lesz, de a rémálom is szerepel benne.


Talán harmadik/negyedik osztályban volt egy nagyon nehéz időszakom. Egyik éjszaka arra keltem, hogy amint kinyitom a szemem, egy nagy robbanást hallok. Tudtam, hogy ez nem igazi volt, de nagyon megijedtem. Akkor még a kis házban egy szobába aludtam anyukámékkal, szóltam neki, hogy félek, mellette aludhattam. Nagyon sok helyen utána olvasott annak, hogy mi lehet a bajom, és talált egy cikket arról, hogy a videójátékot játszóknál, horrort nézőknél szokott ilyen hirtelen hangú felébredés történni. Igaz, lány létemre akkor nagyon vonzott a horror, szinte csak olyan videókat néztem, de sosem történt előtte olyan.

Az utána levő éjszakáknál nem történt ez meg újra, viszont minden alvásnál rémálmom volt, anyukám mellett aludtam. Nem emlékszem mi volt bennük, de amint lehunytam a szemem, valami horror jött be. Pár hét után vitatkoztam emiatt anyukámmal, mert így nem csak én, de ő sem tudott aludni, így elhatároztam, nem keltem fel többet. Ekkora már nem mertem a falnak fordulva aludni, mindig úgy éreztem, valaki mögöttem fog teremni, és ha akartam sem tudtam volna anyukámhoz odamenni, mert az ő ágyuk alatti nagy hely mindig koromfekete volt, úgy éreztem van ott valaki. Ekkor már eltelt 1-2 hónap, minden éjszaka fent voltam, halkan sírtam, és reszkettem. Visszaszoktam az anyukám melletti alváshoz, és mindig megjutalmazott, ha egy-két éjszakán át nem ébresztettem fel. Ez az egész valahogy azután múlt el, mikor a legnehezebb éjszakámat éltem át. Reszkettem, sírtam, és már a fülem is sípolt. Csak azt lestem, ne legyen senki sem rajtam kívül a körzetembem. Egyszercsak azt hallottam, hogy nyílik a bejárati ajtó (az ágyam pont az ajtó mellett volt, a mellett pedig a bejárati ajtó), és hangos, női kopogó lépések járnak fel-alá. Csak azt kívántam, legyen vége. Sírva aludtam el, de miután felkeltem, minden megváltozott. Újra tudtam rendesen aludni, már nem féltem a sötéttől sem.


És azóta elköltöztünk, külön szobám lett, egyszer sem volt még itt rémálmom, bármikor kimegyek éjszaka a sötétben.

2021. febr. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!