Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a blackpinket?

Figyelt kérdés
Nem tettek semmi rosszat, és nem is annyira problémásak.

2021. febr. 13. 21:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
69%

Lényegében nem magukat a bp tagokat utálják mert tény nagyon kussban vannak

Inkább magát a márkát/brandet és a cégüket hogy szinte alig tudnak valamit és még is a leghíresebb a legsikeresebb kpop banda míg tény sok olyan banda van akik sokkal jobbak mint ők még is a felére sem vitték mint a bp

Meg hát nagyon sok ott a toxikus fan (de ahogy észrevettem mindegyik csoportban! Konkrétan amíg nem randizik az idol addig akár embert is ölhetnek…)

A lényeg nem magukkal a tagokkal mint személyekkel van a probléma hanem amit képviselnek azaz kevésbé tehetségesek nem olyan jó tánc ének és már sokadik alkalomra ugyan azt a számot adják ki (hozzáteszem bts is!) és még is ők kapnak minden figyelmet ők kapnak szinte minden díjat ők a legsikeresebbek és legnépszerűbbek és leggazdagabbak…

2021. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
72%

Azért mert zeneileg, hangilag abszolút középszerűek, élőben egyszerűen képtelenek tisztán énekelni, csak össze-vissza nyávognak, mintha lövésük sem lenne arról, hogy is van a dal szövege vagy dallama, mégis őket tömjénezik most a legjobban. Persze, a klipekben Rosénak és Jennie-nek is “csodálatos” a hangja... hogy miért? Mert sz*rrá van szerkesztve mindegyiküknek! Azért valljuk be: ha énekesnek címkéznek fel, elég gáz szituáció, ha minimálisan sem értesz ahhoz, amivel elméletileg keresed a kenyered.

Indokolatlan az a felhajtás, ami körülöttük van. Persze, emberileg semmi bajom velük, de igazságtalannak tartom a színvonalasabb, ÉLŐBEN IS jobb hangú, jobb előadói készségekkel bíró csapatokkal szemben, hogy az ő nevüket jóval kevesebben ismerik.

Bírom, amikor a kis 12-15 évesek eszméletlen nagy k-poposnak állítják be magukat, a védelmükre kelnek, mindenkit lehordanak, akinek a véleménye nem egyezik az övékkel, úgy istenítik a Blackpinket, mint mindenidők legszínvonalasabb csapatát, - aztán kiderül, hogy ez az egyetlen csapat, amit ismernek és hallgatnak. 😂🤦🏻‍♀️

2021. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
81%

Azért ezt érdemes megnézni:


Blackpink felvételen: [link]

Ugyanez a dal élőben: [link] - Kordinálatlan, szorított hangadás, a fél-playback mellett nagyon hallatszik, mennyire hamisak. Némely hang halvány közelében sincs annak, aminek szólnia kéne helyette. Roséka angyali hangocskája is épp úgy szól itt, mint egy elhangolódott hegedű. És még nem is ez volt a legrosszabb felvétel, amit találtam.


Ők egy úgy lánycsapat a Blackpinknél fiatalabb tagokkal: [link]

És élőben ugyanezt így éneklik el: [link] - Persze, hallani, hogy a lányok közül itt is van pár gyengébb láncszem a többinél, de még ők is hatványozottan összeszedettebben dolgoznak, mint a Blackpink négyese. Tisztában vannak azzal, hogy színpadon vannak, a memóriájuk an van az előadásra szánt darab, így a hangadásuk is jóval pontosabb.

2021. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
86%
Csak azért a Btsnek van rengeteg albumja, míg a Bpnek egy. Amúgy egy Blackpinkes kérdés alatt miért kell megint a Bts-t felhozni?
2021. febr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
16%

4-es azert mert konkrétan amit a bts és amit a bo csinál az egy és ugyan az! Csak annyi a különbség hogy az egyik fiu a masik lany banda! De a cég ugyan ugy stratégiázik velük...

mint “énekesek” ugyan azon a szinten vannak ugyan azt a koncepciót csinálják ha a fiuknak is lenne cicijuk akkor ugyan ugy kint lennének nekik is... -.-“ csak azert kell megemlíteni őket is mert ugyan azok a fizikai törvények vonatkoznak rájuk

2021. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
14%
De az album itt nem döntő mivel ugyan ugy a bo is ad ki számot évente többet is! Nekik egyszerűen nem eri meg mert ugyan annyi pénzt meg keresnek egyetlen egy szammal mellé koncertet... amugy utólag szerintem a bp erősebb koncertek terén... persze mit is várunk... több a lúzer pasi aki nem talál magának not mint az átlagos fangirlök akiknek nem igen kell megerőltetniük magukat...
2021. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
76%

#4es vagyok de szerintem a Bp és a Bts semmilyen szinten nincs egy szinten. Vokálban, rappben, és táncban(persze a fiú koreográfiák jóval nehezebbek mint a lányoké)sem. Azért egy Mama vagy Mma fellépesen elég sok időt töltenek a fiúk a színpadon és akkor is tudják tartani a hangokat(2019 mama), míg a Bp egy egyszerű koreográfiában elfárad és nem olyan tiszta hangokat énekelnek ki.Persze én ehhez nem annyira értek,de szerintem a fiúk jóval tehetségesebbek mint a Bp. A dalszövegekről meg annyit hogy Love Yourself era és a Map of the soul:persona és 7:)

Army és blink is vagyok.

2021. febr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
94%
De a kérdésre válaszolva szerintem ez nem maga a lányok felé irányul hanem a munkásságuk felé.Igen persze nem ők tehetnek arról hogy 3 éven keresztül 3cb-t kaptunk,mert az a kiadó hibája,de könyörgöm senki ne írja azt,hogy annyit dolgoznak mint mások,(tuti hogy ők is rengeteget dolgoznak)mint pl egy Twice.A 3cb-ből meg kettő minimum egymásra hasonlított.Szeretem a lányokat,amit mutatnak(nem zenei teljesítmény)az számomra szimpatikus,a zenéik fülbemászóak.Gondolom ez az oka hogy a zenéiket is sokan hallgatják.De igen vannak bandák amelyek évi több cb-vel,nehezebb koreóval kevesebb figyelmet kapnak.Sajnos ez ilyen nem mindig arányos egymással a belefektett munka és az eredmény(Mielőtt támadás érne szerintem a Bp 2016ban nagyon jó zenéket adott ki kb.17ig 18tól vannak az olyasfajta zenék amik már hagynak kivetni valót)
2021. febr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
16%

7-es és az üzlet politikáról beszéltem de akkor bocs nem voltam elég világos! tény a bts jobb táncban de hangban kérlek... a bp inkább be meri vállalni a fél playbacket ":D ami nem épp jó döntés ezzel ellentétben a bts full playback meg lehet nézni... legalábbis én egyszer sem láttam hogy a bts olyan minőségben "énekelt" volna minden felszerelés nélkül mint az mvikben... én arra értettem hogy a bp jobb koncertekben hogy több átlagos fellépésük van és hiába nincs annyi mama mma meg grammy de több az átlagos és a külföldi fellépés! szerintem a bp sokkal jobban befutott az usába mert hát lányok tudják mutogatni magukat... még akiket nem érdekel a kpop srácok azok is megnézik és merevedésük lesz fordítva bocs nem a srácok átlag alattiak nyugati szemmel... ha csak azt nézzünk hogy kinek mikor volt az első világ turnéja és hogy mennyi jegy kelt el az első turnén akkor a bp sokkal erősebb a bts-nek kellett 4 év míg a bp-nek 2 és habár közel ugyan akkora jegyet adtak el de ezt a bts dupla idő alatt érte el...


és én azzal teljesen egyetértek hogy nem annyit dolgoznak 1-es vagyok és hogy fele olyan tehetségesek sem de azt hozzá fűzőm hogy jelenleg a bts sem a legjobban megérdemelt fiu kpop banda!

és lány bandák részéről kezdik el veszteni a megérdemlést mert ők is mind fel vették most ezt az agyon szexualizált qurvás stílust én legalábbis megfigyeltem hogy a legtöbb 2014-2017-es csapat koreoja fele olyan jó sem mert kimerül a combok és lábak széttárásában és guggolásokból a legtöbb egy jó melodikus zenét játszott most hirtelen mindenki ezt a techno hangzásut amit a bp is csinál és az ének is komolyan vissza vett kevésbé engedik ki a hangukat...


és 8-as igen ez tény hogy a bp az elején jó volt ahogy a bts is de már csak ismétlik magukat a többi banda meg őket utánozza...

2021. febr. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
96%
Yt-n nem egy olyan videó és fancam van fent amiben lehet hallani a fiúk hangját.Példa erre azt hiszem a tavalyi on,vagy turnék alatt említem a vokál részről a The truth untoldot.A befutásról meg annyit hogy a Bp ne felejtsük el, hogy a Yg alatt debütált 2016ban,míg a Bts egy olyan cégtől jött 2013ban ami akkoriban nem igazán volt híres,így nem csoda hogy a Bp kevesebb idő alatt ilyen hírnévre tett szert.
2021. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!