Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy ha facebook...

Miert van az, hogy ha facebookon rakeresek vkire, kiad engem neki a javasolt embereknel? Kb akkor már mindenki tudhatja, kik nezegetik?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem hiszem, hogy összefügg. Nekem olyan embereket dobál fel, akikkel nincs is közös ismerősöm és messze laknak tőlem (Románia).
2021. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2*Sü ***** válasza:
100%
Az ismerősnek ajánlás számos faktor alapján történik. Telefonos alkalmazás esetén az alapján, hogy kik vannak a telefonod – és a másik fél telefonja – névjegyzékében, amúgy a közös ismerősök száma alapján ajánl, közös csoportok, közös munkahely, iskola, lakhely, esetleg hasonló érdeklődési kör. Az adatlap megtekintés, illetve rákeresés is közrejátszhat az ismerősnek ajánlásban, de nem túl releváns faktor, pusztán egy rákeresés esetén minimális az esélye, hogy az illetőnél megjelensz ajánlott ismerősként.
2021. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben 🙃🙂

Köszi

2021. febr. 14. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ajánlott neki? Mondta? Akkor máshol tartjátok a kapcsolatot, azért ajánlhat a Facebook-on is.
2021. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokszor rákerestem, aztán bejelölt, és megkérdeztem tőle h honnan tudja a nevem, azt írta, h ott voltam a javasolt ismerősöknél. Egy munkába járunk, de nincs semmi, ami közös lenne...
2021. febr. 15. 16:11
 6/6 2*Sü ***** válasza:

> Egy munkába járunk, de nincs semmi, ami közös lenne


Pl. a mobiltelefonos Facebook alkalmazás figyeli azt is, hogy hol vagy (amennyi jogot adtál erre, illetve ha nem, akkor amennyire ki tudja sakkozni pl. a WiFi nevéből). Ha valakivel gyakorta és hosszabban és időben rendszeresen tartózkodol egy helyen, akkor előbb-utóbb felajánl titeket egymásnak, mint lehetséges ismerős.

2021. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!