Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a bajuk azoknak az emberekn...

Mi a bajuk azoknak az embereknek, akik minden héten új profilt tesznek ki Facebookon?

Figyelt kérdés

Olyan képek ezek, hogy önmagát fotózza az illető, miközben ül a konyhában, liftben stb.

40-hez közeli ember.


Utána ismerősnek azt meséli, hogy én mekkora szar vagyok, hogy nem lájkolom.


Szoktam lájkolni szép helyeken készült fotókat stb...de őszintén ezekkel az önmagukat fotó emberekkel nem tudok mit kezdeni.


2020. okt. 9. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek degenerált emberek. Ha valaki magát fotózza, de csak 1 képe van amit évente cserél, azt még lájkolom, ha jól sikerült. De ez a típus akiről te írsz, azok exhibicionisták.
2020. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnési viszketegségutiszben szenved és nincs élete, igy minden percét a facevilágban tölt mert csak ez okoz neki örömöt
2020. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Üres és szánalmas az élete, ezzel próbál kompenzálni és a lájkoktól érzi magát valakinek. Nem igazán tudom, minek állsz ilyen emberekkel szóba, nem véletlenül magányosak, ha így viselkednek meg is érdemlik.
2020. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
48%
És neked mi a bajod? :D Ez hogy érinti a te életed?
2020. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Önértékelési problema, kisebbségi komplexus, feltűnési viszketegség
2020. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!