Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereted az életed? Miért?

Szereted az életed? Miért?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Több örömet lelek benne, mint bánatot.
2021. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, mi mindenre jó az élet, akkor tök hasznos, és imitt-amott még mókás is.
2021. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokáig szerettem de már kezd nyűg lenni.
2021. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Semmire nem vagyok jó. Mindenhol csak bántanak. Ha jót csinálok, az is rossz valakinek. Ha tanítok, az is rossz. Ha más hibáját kijavítom munkában én leszek lecseszve, mi tartott annyi ideig. Pedig nem is az én feladatom lenne, csak engem blokkol a további feladataimban, ezért nem várok a másikra, inkább megcsinálom magam, mert az fél nap alatt megvan és nem 2 hét. A fizetés kevés, a munka sok. Az asszony lusta. A barátok messze laknak. A lakhatás drága. A közeledés pocsék. A legközelebbi bolt, ahol lehet kapni lisztet 40 percre van, betegségeim vannak, mint nyaki és lágyéki sérv, folyamatosan zúg a fülem, szédülök, miközben folyamatos csalán csípés és égés érzete van a bőrömnek darabokban válik le a bőröm egy autoimmun betegségtől és itt van a korai demencia is. A fűtés nem működik rendesen maxon megy a kazán és 18fok van.


Annyira nincs miért élni, hogy a motivációm addig süllyedt, hogy

vannak olyan napok, amikor nem kelek fel az ágyból, akkor enni és inni sincs lelki erőm.


Az elmúlt 3 hétben pl inszomniám is van. Benne van 8 darab altató és nem tudok aludni.


Azt hiszem ezt a részt más sem csípné.

2021. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen. Mióta végeztem a sulival van állásom egy köpésnyire otthonról, vettem egy nagyon jó autót, már 1 éve együtt vagyok a barátnőmmel, összeraktam egy gamer PC-t, van egy drága telefonom (még soha nem volt 20k-nál drágabb mobilom.) Ja és sportolok is. Tök jó érzés.
2021. febr. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen. Szeretem, hogy mindig van mit várni.
2021. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ma 97 alkalommal gondoltam, hogy meg kéne dögöljek és elegem van mindenből.

Azt hiszem ez is válasz a kérdésre.

2021. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!