Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a könyv?

Melyik az a könyv?

Figyelt kérdés
Emlékszem még mikor általános iskolába jártam, volt egy "könyvsorozat" amit el szerettem volna olvasni, de valahogy sosem tudtam. Most így egy jó pár év után eszembe jutott, de nem emlékszem a címükre. Azt tudom, hogy több volt belőle, mindegyiknek más volt a színe is. Volt kék, zöld, sárga, rózsaszín és azt hiszem az egyik címe valami türkiz...(... alatt azt értem valami volt utána) Valaki nem olvasta véletlenül és tudja a címet?

2021. febr. 15. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem "Egy ropi naplójá"-ra gondolsz?

Ott is különböző színűek voltak a kötetek.

2021. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, ez valami fantasy témájú lehetett. A borítóján azt hiszem fekete "árny alakok" voltak akik talán táncoltak? Ha jól emlékszem még indák vagy virágok voltak ugyan így feketén az egész borítón. Nem gyerek könyvről van szó, ezért nem tudtam régen elolvasni:/
2021. febr. 15. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Kerstin Gier Időtlen szerelem trilógiájára gondolsz :D

Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld

Nagyon jó könyv!

2021. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen! Nagyon köszi!:D
2021. febr. 16. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!