Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért telik lassan az idő?...

Miért telik lassan az idő? Még 3 évig várnom kell valamire, hogy menjen gyorsan az idő?

Figyelt kérdés

#idő #szomorú #Lassantelnekazévek
2021. febr. 16. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hibernáció? Csak nehogy úgy járj mint Eric "időgyermek", akit csak 500 évvel később olvasztottak ki és akkor már max a technológiai múzeumban kereshette amire várt. Bár, mint tudjuk egy kis időtelefonálás nagyjából helyrehozhatja a dolgokat ilyen esetben.


:D Bocsi, ez jutott eszembe a kérdésről.


Az idő ugyanúgy telik csak lassabbnak érzékeled, esetleg tedd félre egyelőre amire vársz és ne arra fókuszálj.

2021. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában mindig csak azt hallani hogy milyen gyorsan tellik az idő!

Foglald le magad valami számodra érdekes,hasznos dologgal (tanulás, vagy hasonló hosszabb távú dolog) és hidd el akkor csak úgy röpül az idő!

2021. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetemi előadáson megnéztem az órámat: 9:25-öt mutatott

Megnéztem fél óra múlva: 9:30 volt, pedig ketyegett.

2021. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem reggeli ébresztésnél az órámat, 6 órát mutatott. Megnéztem 2 perc múlva, 6:15-öt mutatott. Az idő érzékelése elég viszonylagos. Ha azt szeretnénk, hogy lassan teljen gyorsnak fogjuk érezni az idő elteltét, ha meg siettetni akarjuk, akkor úgy érezzük, hogy alig halad.
2021. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!