Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak hírhedt internetes...

Vannak hírhedt internetes trollok? Úgy értem olyanok, akik mondjuk 15-20 éve aktívkodnak mindenféle fórumokon, és ismertebb a felhasználónevük?

Figyelt kérdés

Csak a nevük érdekel, esetleg, ha van róluk Wikipédia cikk vagy ilyesmi.

Akár itt, akár már, de mindenképpen magyar fórumról.

Vagy ez nem gyakori, mert úgyis állandóan megváltoztatják nevüket? Csak érdekel, mint internetfelhasználói szociális jelenség. (Van ilyen szó?)


2021. febr. 17. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én legalább 10 éve nyomom az ipart, de nem folyamatosan egy fórumon, természetesen többször váltottam már nevet (nem itt).
2021. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is itt vagyok már vagy 12 éve, és előtte is fórumoztam máshol, de engem most nem az érdekel, hogy melyik névtelen válaszoló hány éve fórumozik, hanem, hogy van-e olyan troll, aki neve több fórumról is ismert.
2021. febr. 17. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2021. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szintén 15 éve nyomom, sajnos nem lehet egy felhasználónevet fenntartani sokáig. A trollkodás mértékétől is függ sajnos.

Üdv.

2021. febr. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4

Ez hanyadik felhasználód? :D

2021. febr. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5

Ez az első itt, ez 10 éve van meg :D

2021. febr. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!