Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez csúnya volt tőlem? Gonoszság?

Ez csúnya volt tőlem? Gonoszság?

Figyelt kérdés

Ma nagyon megbántottam az anyukámat, megkérdeztem tőle, hogy miért nem ad magára. Az utóbbi években nagyon elhanyagolta a külsejét nem úgy foglalkozik magával, mint régen. Mondtam neki hogy miért nem igényesebb a külsejére, és hogy nem hiszem h apának így tetszene hogy ki fog ábrándulni belőle. Láttam rajta hogy nem esett jól neki szomorú lett.

Nem megbántani akartam, csak szeretném hogy igényes lenne.

Ez gonoszság volt tőlem? Nem kellett volna?


2021. febr. 17. 16:18
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez így goromba szerintem. Érthető, hogy nem esett jól neki. Fogalmazhattál volna finomabban, vagy csak egyszerűen beszélgetés folyamán célozni erre. Szerintem mindenképp kérj tőle bocsánatot és magyarázd meg, neki mi volt a valódi célod.
2021. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mikor valaki így elengedi magát, amögött általában lelki okok vannak. az hogy te a fejéhez vágod a nyilvánvalót, ami jó eséllyel őt is zavarja, de lelki okok miatt nem tud tenni ellene, az minden csak nem segítség. ilyen esetben nem így kell segíteni. kérdezd meg hogy mi a baj. beszélgess vele, hallgasd meg.
2021. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem gonoszság volt, hanem gorombaság.

Finomabban kellett volna.

2021. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!