Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ettől híznék?

Szerintetek ettől híznék?

Figyelt kérdés

Nem akarok hízni, de az a baj, hogy mivel minden ételtől fáj a gyomrom csak gyümölcsöt tudok enni de azt is csak keveset és inkább este, így arra gondoltam, hogy napközben 100%-os gyümölcsleveket meg actimelt meg tejet innék mert csak ezeket bírom mert mástól mindentől fáj a gyomrom. Valami ötlet?


És tudom, hogy ez nem egészséges csak a gyomrom mást nem bír el.

Mi lenne ennek az "étkezésnek" a következménye?



2021. febr. 18. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán ha elmennél orvoshoz.

Nem az a megoldás, ha csak gyümölcsöt eszel, és azt is alig.

2021. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcstől is lehet hízni, csak többet kell enni belőle.
2021. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen betegségről még nem hallottam, hogy pont a gyümölcslétől és a tejtől nem fáj valakinek a gyomra. De ha így van, akkor ezzel orvoshoz kell menni. Nagyon nem normális dolog.
2021. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

HA csak ezeket eszed, igen rövid idö alatt mindenféle hiánybetegséged lesz!

Értelmes ember ilyen tünetekkel elmegy orvoshoz és kivizsgáltatja magát, márcsak azért is, hogy komoly betegségeket el lehessen kerülni vagy idöben felismerni. Az ilyen jellegü probléma akár gyomorrák is lehet!

2021. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!