Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó zene?

Szerintetek ez jó zene?


2021. febr. 20. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az alábbi feltételek közül egyetlen egy teljesülne, már lehetne sokkal jobb:


1. Ne legyen fossá kompresszálgatás után még fosabbá csapva a véglimiteren (meg szerintem valami multiband idiótaságon is, csak hogy igazán gány lehessen)


2. A pergő tranziense ne tűnjön a teljes darab legfontosabb elemének


3. Ne legyen az ég adta világon minden vonalra kvantizálva.


4. Legyen valami ötletesség az istenverése dallamban vagy szövegben, vagy legalább a kompozícióban, ne az ipar megszokott remekeit ismételjük már át újra meg újra!

2021. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Egyes kicsit túlzásba vitte.

Rövidebben a válasz: nem, ez egy unalmas, sablonos fos.

2021. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk a te válaszodnál még mindig tartalmasabb és kevésbé sejteti azt, hogy egy szellemileg alultáplált egyén fogalmazta meg.
2021. febr. 20. 11:29
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

A kérdésben nem szerepelt, hogy műelemzést is elvárnál, csak egy egyszerű eldöntendő kérdés: igen / nem. Ezt még én is túlteljesítettem.

Másrészt én nem kezdtem személyeskedni, nem kezdtem célozgatni arra, mekkora szar ember lehetsz, csak a zenéről alkotott véleményemet osztottam meg - pont azt, amire kíváncsi voltál.

Az, hogy ezek után te engem lehülyézel, sokkal inkább rólad állít ki egy bizonyítványt.

2021. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha nálad ez jelenti a túlteljesítést, gratulálok. Nem a személyedről alkottam véleményt, hanem az intelligencia hányadosodat próbáltam belőni. Bocs, ha sértő volt.
2021. febr. 20. 11:36
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

"hanem az intelligencia hányadosodat próbáltam belőni"

Igen, pontosan ezt hívják személyeskedésnek, sértésnek.

Vagy tán ha édesanyád ősi foglalkozására és borotválatlan talpára tennék célzást, nem vennéd sértésnek, csupán a családi helyzeted iránti fokozott érdeklődésnek?

2021. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Ezen nem, de az előzőn igen, az több másodpercet is igénybe vett.

Amúgy mondd, miért fáj neked ennyire, hogy nekem nem tetszik a szar zenéd?

Mármint ugye nyilván nem a te zenéd, mert akkor érteném, miért veszed ennyire a szívedre.

2021. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az nem fáj. Az fáj, hogy abból a kicsiből csak ilyen "mélyen" szántó véleményt sikerült a te szavaiddal élve ide fosnod. Gondolom, ezután majd a zenére fogod, hogy ilyen stílusban alkották véleményt. Az tök eredeti szokott lenni.
2021. febr. 20. 11:54
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg nem értelek.

Azon vagy komolyan kiakadva, hogy azt mondtam, hogy fos? Ennyire sznob lennél? Vagy érzékeny? Tényleg, ha azt írom, rossz, akkor nem nyafogsz? Mert ha tudom, hogy ilyen mimóza lelked van, akkor még valami csillámpónit is belinkelek, hogy megnyugodj.

Ebben az esetben azonban nem igazán értem, miért hallgatsz ilyen csúnya zenéket, ahelyett, hogy a gumimacik mindennapjait követnéd nyomon valamelyik rajzfilmcsatornán.

Tudod, az a helyzet, hogy annak fényében, hogy elvileg felnőtt ember vagy, valamint hogy ilyen zenéket hallgatsz, nagyon erőltetettnek tűnik az, hogy fenn vagy akadva egy olyan szón, hogy "fos".

Már-már trollkodásnak tűnik.

2021. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tényleg igazam volt, pedig csak tipp volt. Tényleg nem a foson van a hangsúly, de ezt már megbeszéltük. Ez esetben bocsánatot kérek, és remélem, hogy ezzel a beszélgetéssel valamilyen szinten sikerült kitölteni az űrt. Az enyémből sikerült leszívni, az biztos.
2021. febr. 20. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!