Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon mikor lesz már vége az...

Vajon mikor lesz már vége az influencer “uralomnak”?

Figyelt kérdés
Elkeserítő, hogy a követőiken felkapaszkodott influencerekkel mennyire elszállt a ló. Egyre undokabbak és bunkóbbak. Hiteltelenségről inkább nem mondok semmit...

2021. febr. 20. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell nézni őket és foglalkozni velük, így kevesebb követőjük és rajongójuk lesz, míg szépen el nem fogy körülük az érdeklődés. A leírás alapján úgy háborogsz, hogy te is aktív nézőjük lehetsz, ha ennyire jól tudod hogy ki mennyire válik undoká és bunkóvá. Tanuld meg ignorálni őket.
2021. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút nem érzékelem ezt a jelenséget amit te leírtál.

Tudod mi a titkom? Hogy egy ilyet sem követek.

2021. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Minden elérés számít, nem csak a kommentek, me a like-ok, elég, ha sokáig nézel egy posztot, vagy megnézed végig a storykat. Neki az mind számít pozitív irányba. Én értem, hogy az emberi természet ilyen, hogy szeretünk pletykálni, szörnyülködni, csámcsogni ismertebb embereken, és jogunk van nem szeretni őket, urambocsá kritikát megfogalmazni irányukba. De közben meg kell érteni, hogy ez nekik mind elérés, ami miatt méginkább őket fogja dobálni az algoritmus, és a reklám posztokra is többen kattintanak emiatt még akkor is, ha nem érdekel senkit. Tényleg az egyetlen módszer, hogy senki ilyet nem követsz, ha a felfedezésben látod akkor pedig nem kattintasz, és minél gyorsabban elpörgetsz. De hogy mikor fog ez lefutni végleg? Hát szerintem soha, mindig lesz olyan felület, ahol mások magánéletén csámcsoghatunk. Internet előtt volt a kiskegyed, NL, Blikk, aztán jött az első VV, meg mindenféle celebes műsor, aztán mindenki próbál megélni az interneten is magánéleti bohóckodásból. Sztem ezekre mindig lesz platform, ahogy mindig lesz érdeklődő is. A reklám cégek meg hülyék lennének ezt nem kihasználni.
2021. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!