Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, jelentkeztem...

18 éves vagyok, jelentkeztem az oltásra, de én valószínűleg kínait kapnék, de ha beoltatom magam elfogadjak az uniós országok? Utazásnál például? Mert ha nem akkor nincs értelme az oltasnak

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 17:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint a kínai vakcinas papírt
2021. febr. 20. 17:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki tudja?Majd kiderül.Nem mindegyik ország fogja elfogadni,ők fogják meghatározni.Annyira az elején van még minden...Lehet mire odakerülne a sor már rég lecsengett a cirkusz nagy része.Téged 18 évesen nem mostanában fognak beoltani hacsak nem veszélyeztetett kategóriába tartozol,de azoknál nyilván nem a legfiatalabb korosztállyal kezdik.
2021. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Azt most nem tudja megmondani senki, hogy mi lesz a jövőben. Ez az oltás dilemmája, mivel ha EU-s szinten nem ismerik el, akkor hiába oltottad be magad és van róla igazolásod, más országok nem fogják elfogadni. Lehet idővel igen, lehet soha - csak ugye a sürgetés az oltásról ezt nem reklámozza, ők csak a számokat akarják teljesíteni, mindegy mivel.
2021. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Persze!Engem ugyan hiába sürgetnének maradjunk ennyiben😋😋Egyik sem kell
2021. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Nem azért fejlesztették ki elsősorvan a vakcinát, hogy te 18 évesen külföldre utazgathass...
2021. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

🤦‍♂️Sikerült megfogni a lényeget😂

Nem Mindegy miért akarom beadatni? Úgyis utolsók között vagyok😁

2021. febr. 21. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Ja,mindegy az persze.Nem ez a téma.Nem kapod meg idén az fix
2021. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!