Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van értelme most albérletet...

Van értelme most albérletet kivenni az egyetemre? 510 új fertőzött, a munkahelyeken is már home office-ről beszélnek. Valószínűleg megint távoktatás lesz?

Figyelt kérdés

2020. szept. 5. 17:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jujj, nem ebbe a kategóriába akartam írni.. Mindegy
2020. szept. 5. 17:39
 2/11 anonim válasza:
28%
Nincs.
2020. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Senki nem tudja.

De ha gondolod, feldobok neked egy pénzt.

Ha fej, akkor van értelme, ha írás, akkor nincs.

Várjál egy kicsit.

2020. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Írás lett.

Nincs értelme.

2020. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
21%
Háát inkább koleszba mennék a helyedbe vagy nagyon olcsó labiba ha más nem akarsz
2020. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vettek fel koleszba
2020. szept. 5. 18:15
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Csak a laborok és gyakorlatok tehetők kötelezővé, de a legtöbb helyen azokról is lehet korlátlanul hiányozni.
2020. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
23%
Ha nem vettek fel koleszba az nem jó, de most az albérlet meg azért bizonytalan mert a sulik is kérdés mennyi ideig lesznek nyitva. Elég durván terjed a vírus és pont a ti korosztályotok közt van a legtöbb fertőzött, a 20on évesek. Ha van fenn valami ismerős, barát akinél lehetnél tán az volna a legjobb megoldás, beszállsz valamivel a költségekbe mint ha albiban élnél
2020. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Bennem is ez a kérdés kering, annyival fűszerezve, hogy nekem diákhitelt kellene felvennem ahhoz, hogy költözni/albérletet fizetni tudjak. Gondolj bele:

Kiveszel egy albérletet, 95/hó, 1 éves szerződéssel. Egy hónapot ott laksz, hupsz, "Hát gyerekek, vírus van, mindenki hazafelé, Microsoft Teams-en találkozunk!". Hupsz, ott maradt az albérlet. Hoppá, ott a felvett diákhitel. Erről jut eszembe egy híres magyar-kínai város: Nabasszaki.

Én nem vagyok hajlandó se költözni, se albérletezni, se diákhitelezni. Ha emiatt nem tudok bemenni, ez van. Rúgjanak ki, vagy kiiratkozok. Nem vagyok hajlandó kockára tenni az életem, hogy itt maradjak a fene tudja mennyi hitellel meg egy albérlettel, vagy épp 140 km-t utazgassak, ezzel kockára téve, hogy elkaptam a vírust és megfertőzzem a szeretteim, ha már "annyira nagyon terjed" a dolog.

2020. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
52%
Hát igen, ha diák lennék lehet halasztanék 1 évet, elmennék dolgozni tök mindegy hova akár a meki is jó és amikor vége ennek a xarnak akkor folytatnám a tanulmányaimat, nem ezen az 1 éven múlik és reméljük 1 év alatt rendeződik ez a probléma, mert ez így nagyon gáz, minden szempontból. Minden bizonytalan, a munkák, az orvoshoz való jutás magánúton, stb. Senki nem tud semmit biztosra mondani, nagyon rossz így
2020. szept. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!