Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BOJLERFÓBIA Van bárki aki...

BOJLERFÓBIA Van bárki aki fél a bojlerektől?

Figyelt kérdés

Ez 1 gyerekkoromban kialakult dolog nálam. Nem tudok olyan fürdőszobában tartózkodni, ahol bojler van..

Főleg a "klasszikus" henger alakú bojlerekkel van ez, a modernebbektől már nem félek annyira.



2021. febr. 21. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem félek
2021. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne kideríteni, mitől alakult ki. Szétrobbant nálatok egy ilyen? Vagy rázott? Vagy folyton féltek a szüleid, mikor fog felrobbanni, és nem szívesen engedtek a közelébe? Vagy emlékeztet az alakja vmi másra, amivel baj volt kicsi korodban?
2021. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a vilagito piros gombtol ijedhettem meg kb 3 evesen..
2021. febr. 21. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
De amúgy mi történne, ha 1 órát bent lennél vele a sötétben?
2021. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az glimmkisülőlámpa (a régi Hajdu bojlereken legalábbis), narancspiros fénye van, sok példányuk a hálózati feszültség ingadozásaira hunyorgással reagál, ebből egy naiv 3 éves ösztönösen akár azt is hiheti, hogy kigyulladt a bojler.

De ez csak abszolút egy feltételezés.

Én glimmlámpát hunyorogni sztem csak felnőttkoromban láttam, akkor már persze ilyen asszociációm nem volt, viszont tudom, hogy kisgyerekként mennyire rettegtem, amikor az izzó rossz érintkezés miatt hunyorgott, és még sercegett is:). (Mondjuk az nem is tesz jót a foglalatnak. :) )


Egyébként hirtelen hogyan jöttél rá, hogy a bojler visszajelző lámpája lehetett konkrét félelmed tárgya?

Írd majd meg, hogy ezután is félsz-e még a bojlerektől!

2021. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!