Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megszökök egy fogyatékos...

Ha megszökök egy fogyatékos otthonból körözött személy leszek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 18:35
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Nekem fogalmam nem volt erről. Annyit tudok hogy hallás sérült vagyok

Semmi probléma nincs velem. Nekem vannak céljaim vagyis lennének az életben, álmaim azokkal ellentétben akik itt bent laknak ők azt sem tudják hogy merre vannak arccal.

2021. febr. 21. 19:28
 22/37 anonim ***** válasza:
Dolgozol vaamit?
2021. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 TappancsMancs ***** válasza:

Lehet, hogy valami egyszerű munkát tudnál végezni, de beszélj erről egy kedves nővérkével. Ha el akarsz menni, akkor lakni kell valahol, enni és innivalót kell venni, lakbért fizetni és munkahely is kell ahol fizetést kapsz. Tehát lehetnek lehetőségek, lehet, hogy lassabb a felfogásod például, de beszélj erről egy nővérkével, hogy mit hogyan lehetne. De csak úgy simán ne menj el onnan, mert pár nap múlva vissza kell menjél, mert enned kell és lakni valahol.


A többiek ügyét is megbeszélheted. Valahogy ki lehet alakítani, hogy kerülöd azokat akikkel nem jó együtt lenni, csak ne éreztesd velük, nehogy megsértődjenek. Csak finoman elkerülni azokat és másokkal lenni.

2021. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Itt az intézménybe van lehetőség munkára igen de ez csak kert gondozás és stb amiért kapok pénzt.


Őszintén egyiket sem szeretem és nem tudja senki ezt el képzelni hogy milyen lehet itt lakni

Én családot szeretnék, barátnőt stb

De a szüleim kiskorom óta nem nevelnek így ők biztosan nem szüntetik meg a gondnokságot 😟

2021. febr. 21. 19:41
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
A gondnok kérvényezheti a gondnokság megszüntetését, amennyiben az nem végleges.
2021. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy végleges? Ha végleges örök életembe itt fogok rohadni? 😔
2021. febr. 21. 19:48
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem véletlenül. Ez jutott neked, fogadd el.
2021. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Nézd az írásod alapján alapvetően rendben is vagy. Ez látszik. Tényleg a nővérkével beszélgess erről néha, mert ő tudni fogja mik a lehetőségek. Kerüld azokat akik nehéz esetek és majd a nővérkék segítenek amit lehet.
2021. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Miért nem lépsz le?
2021. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Hogy lépjek le ha utánna körözni fognak?
2021. febr. 24. 15:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!