Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A baratommal(16) egy honapja...

A baratommal(16) egy honapja jarunk es kerdeztem mit szeretne Mikulasra de termeszetesen "semmit ne vegyel". Mit vehetnek neki? Vagy sajat magam mit keszithetnek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy o is vesz nekem de ha nem is venne en akkor is vennek, csak azt nem tudom mit. Olyant szeretnek aminek orulne es nem ilyen nyalas dolog, semmi szerelem mert nem vagyunk szerelmesek.Vay esetleg en is keszitenek neki valamit de semmi otletem. A valaszokhoz egy kis segitsegnek: rapper, nem kell semmi maci szerelem sziv dolog, es mint mar mondtam 1 honapja jarunk.Koszi elore is pusszantlak:*
2008. dec. 3. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok szerelmesek miért jártok?

Sajnálatos tény, hogy itt kell kérdezgetned mit vegyél az embernek akit elvileg szeretsz.


Hova megy ez a világ??

2008. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha nme szereted akkor tényleg jó kérdés, hogy miért is avgytok együtt?:D Nah de ez a ti dolgotok..:) Szerintem mindneki örül egy jól megtömött mikulás csominak, meg egykis apróság benne ami megmarad neki..:) mondjuk egy saját készítésü karkötő ha van kézügyességed és fantáziád, és ami neki is tetszik, vagy egy sapka hamár rapper.. vagy vlmi, amiröl eszébe jutsz;) sok sikert!
2008. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell leugatni szegény kérdezőt? Aki így válaszol, az mindig tudja, kinek mit vegyen? Az ajándékozás igenis lehet nehéz ügy. Vegyél neki mozijegyet, vagy meglepivacsi, meglepirandi, vagy a klasszikus mikicsomag, benne finomságok, vagy dvd...
2008. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először focis sálra gondoltam. Nálunk imádták a pasik :)

de ha rapper akkor vehetsz neki egy király sapkát. vagy DVDt vagy beöltözöl valami szexi mikulásos ruhába és azzal leped meg :) egyébként szerintem tényleg nem fontos annyira ez a mikulás. Arra figyelj, hogy ne vegyél meg most minden szuper dolgot mert karácsonyra szerintem nagyobb dolgot kéne mint most egy sima mikulásra. Feltéve ha akkor még együtt lesztek, így szerelem nélkül :DD

2008. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat eloszoris szerintem egy honap utan a szerelem meg nem gond ha nem dul.Meg 14 evesen ugy gondolom hogy nem igazan erezhetunk szerelmet max vonzalmat ezert is irtam igy. Es ez nekunk rendjen is van.Jol megvagyok vele,szeretem de nem ugy hogy szerelem, nem tudom maskepp kifejezni magam.Mindegy nem is ez a lenyeg.Koszi az ajanlatokat valamit osszehozok...Pusz
2008. dec. 3. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!