Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyjából mennyi idő mire...

Nagyjából mennyi idő mire megérkezik külföldről az igazoló papír a munkanélkülihez, hogy mettől meddig dolgoztam ott?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
De.
2021. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondold így, ledolgoztam rohadt kemény fizikai munkával azt az idő, sőt jóval többet. Hidd el, nem jó kedvemből megyek munkanélkülire.😉 Egyébként meg, ha elveszítenéd a munkád és nem lenne más választásod, akkor gondolom te nem használnád ki, azt a havi 160 ezer forintot amit a KÜLFÖLDI BEJELENTÉSEM UTÁN (mivel ugyebár kerestem annyit hivatalosan, hogy ezt megkapjam)😊 Pláne, hogy itthon elhelyezkedni sincs lehetőség, hiába van iskola, hiába van ész, nyelvtudás akkor sem kell az ember, még lehetőséget sem kapok.😉 Egy gyárban kaptam lehetőséget 12 óra 2 műszak nagyjából 95 ezer forintért..😊 Köszönöm szépen, ebből nem kérek! Szerintem az én helyemben te ugyan ezt tennéd!😁
2021. febr. 22. 20:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ne felejtsd, hogy az átok visszaszáll! Ne akarj rosszat soha másnak, nem éri meg, soha nem tudod, hogy ki honnan és miből jött, azt pedig végképp, hogy te mikor kerülsz ilyen helyzetbe!!🙂
2021. febr. 22. 20:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Aztán majd mondhatod, hogy “Mennyit is adóztál itthon?”🙂 Tudod, ha itt lennél 2x évesen, akkor kíváncsi lennék, hogy hogyan helyezkedsz el úgy, hogy tudd építeni a jövődet, megtudj élni. Ez nem a 20-30 évvel ezelőtti világ, ahol minden sarkon munkát talál az ember. Kérdezem én, hogy egy bizonyos réteg (akit akarattal nem nevezek meg, nem vagyok rasszista), 1 forint adót sem fizet mégis mindenük megvan, és nagyon jól megélnek. Nem fogok hiteleket felvenni azért, hogy utána az éhenhalás szélére sodorjam magam, és egy életen át adósságban ússzak. Inkább nagyon keményen megdolgozok egy olyan országban, ahol becsülik a tudást és a munkaerőt.
2021. febr. 22. 20:47
 5/8 anonim válasza:
37%

Kedves kérdező! Feleslegesen állsz le olyan emberekkel veszekedni, akik a gyk-en próbálja a kommunista nézőpontját ki nyilvánítani, a papír 2-3 héten belül nekem megérkezett biztosan neked is megfog.

Sajnos a papáink, mamáink és bizonyos civilizálatlan emberek képtelenek megérti azon emberek nézőpontját akik képesek dolgozni a jövőjükért, és képesek felhagyni az életüket csak azért, hogy legyen gyümölcs a munkából. Mert itthon 0 megélhetési lehetőség van.

Én teljesen egyet értek veled, nekem is hasonló a helyzetem. Az, hogy ki mit gondol magasról sz**d le.

2021. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"és bizonyos civilizálatlan emberek képtelenek megérti azon emberek nézőpontját akik képesek dolgozni a jövőjükért"


Nem kicsit megmosolyogtató ez a gondolat, tekintve, hogy épp a segély miatt sír a szája, egy fillér hazai adófizetés nélkül. Semmivel sem különb, mint az általa említett népcsoport. A munka persze büdös.

2021. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"hiába van iskola, hiába van ész, nyelvtudás akkor sem kell az ember"

Ilyen nincs.

2021. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ, hogy melyik ország az ahonnan várod a papírokat, eléggé eltérő, van ami pár hét, van ami pár hónap és van ami soha az életbe kb.
2021. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!