Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék ekezdeni ukulelézni,...

Szeretnék ekezdeni ukulelézni, de nem vagyok biztos benne, hogy elkéne kezdenem?

Figyelt kérdés

Érdekel és szívesen elkezdenék ukulelézni tanulni, de a szüleim mindig a fejemhez vágják, hogy sose fejezték be semmit, és sajnos igazuk van. Az elmúlt időszakban elkezdtem gördeszkázni, görkorizni és mind a kettő eszköz a jófogáson végezte... Ennek ellenére azért hozzá tenném hogy 8 éves korom óta fuvolázom és festem (bár igaz azt művészeti iskola keretében) és szeretnék rájuk cáfolni ezzel, de azért 10 ezer forintnál kezdődik a hangszer és emiatt nem vagyok biztos benne, hogy megéri. Szóval szerintetek belekezdjek vagy inkább hagyjam? (természetesen saját diákmunkával megkereset pénzről van szó, az övékét eszembe se jutna ilyenekre költeni, pláne nem ennyit)


Ui.: Bocsánat, hogy ennyire össze vissza fogalmazok, remélem azért érthető



2021. febr. 23. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Először is kijavítanálak, egy normális ukulele 20-25 ezer forintnál kezdődik.

Másodszor, ezt te tudod igazán eldönteni. Ha az előző hobbijaidat is hamar meguntad, neked kell érezni, hogy most több elhivatottság van e benned mint korábban.

2021. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alternatív megoldás: kérsz kölcsön valakitől egy gitárt, az azért mégis egy gyakori hangszer, és kipróbálod, hogy hogy tetszik a pengetés.
2021. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gitár kipróbálás jó ötlet. Nem tudom MOn milyen boltok vannak nyitva, de ha véletlenül lenne zenebolt ami nyitva van, ott ki is próbálhatod mindkettőt. Azért fontos megjegyezni, hogy ha a gitárt próbálnád ki, hogy gitározni nehezebb mint ukulelen játszani. Ha a gitár tetszik, az ukulele tuti fog. Akár a benjo is :D
2021. febr. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!