Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire számíthatok ilyen esetben...

Mire számíthatok ilyen esetben (kutya megrongált egy autót)?

Figyelt kérdés

Most jött egy férfi szólni, hogy ide követte a kutyát, aki összekarcolta meg szétharapta az autóját. Kikezdte a kerítést és elszökött...

Egyáltalán miért nyúlna egy kutya egy autóhoz???? Fel nem tudom fogni... Holnap megyek megnézni az autót és megbeszélni. De mire számíthatok? Gondolom ki kell fizetnem a kárt, na de mennyit? Nagyon elintézhette, ahogy a férfi lefestette...

Esetleg ha hagynám, hogy feljelentsen akkor kevesebb büntetésre számíthatok, mint a javítás költsége?



2021. febr. 24. 01:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből bedőlni senkinek.Látta-e hogy a tiéd volt,van-e róla bizonyítéka?Ha nincs semmije,akkor hagyjon nyugodtan,ne idegesítsen ilyenekkel.Ennyi.
2021. febr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Látta, hogy bebújt ide a kerítésen :( Szóval ha csak nincs felvétele róla, hogy a kutya elköveti, akkor nem tehet semmit??
2021. febr. 24. 01:19
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2.:Nyilván.Ilyenkor akármit kitalálhat.Feljelenteni nem tud,mert bizonyíték nélkül nemigen foglalkoznak vele.Ha mégis megtenné és kimennének hozzátok,és megkérdeznék,és te azt mondanád hogy igen az én kutyám volt,ebben az esetben megbüntetnek.De ha azt mondod hogy nem,akkor értelemszerűen egy állítás van egy tagadással szembe,és ilyenkor nincs mit csinálniuk,max. mondják a csávónak hogy legközelebb valami bizonyítékot mutasson fel.
2021. febr. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előzőhöz:kézzelfogható bizonyítékot
2021. febr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Hűha, ez nem lesz könnyű...

2021. febr. 24. 01:38
 6/15 anonim ***** válasza:
5.:Szívesen! :)
2021. febr. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

Viszont ha letagadod és megpróbálsz sumákolni, ne lepődj meg, ha szegekkel tömött húsdarabkákat találsz a kertedben.

És egy haldokló kutyát.

Aztán majd próbáld bebizonyítani, hogy ki tette.

Milyen egy gerinctelen, semmirekellő, senkiházi nemzet lett ez a magyar! Az egyik bújik ki a felelősség alól, a többi meg adja alá...

Szégyelljétek magatokat!

Pfejj.

2021. febr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Figyelj, eléggé sántít a dolog. Már voltak szabadon a kutyák, de még soha nem tettek kárt semmiben - különösen nem egy autóban. És azt állítja a férfi, hogy hazáig követte a kutyát. Persze, majd a kutya biztos elvezeti a gazdájához? Érdekes....
2021. febr. 24. 07:53
 9/15 anonim ***** válasza:

Én csak elmondtam, mire számíts.

Mellesleg az elején még erősen hajlottál arra, hogy valóban a te kutyád volt.

Nekem mindegy, ha lepontozzátok a válaszomat, de azt jó ha tudod, hogy a bűnös mindenképp bűnhődni fog. Vagy így, vagy úgy.

Nem csak te vagy gerinctelen, az egész társadalom a velejéig rothadt. És ha az áldozat azt látja, hogy le se szarod, felmegy benne a pumpa és cselekedni fog.

Majd azt pontozzátok le...

2021. febr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan világ, hogy erősnek kell lenni, különben eltaposnak.
2021. febr. 24. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!