Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Dominion című dokumentumfilm...

A Dominion című dokumentumfilmben milyen helyeken filmeztek?

Figyelt kérdés

Ajánlottak egy dokumentumfilmet amibe belenéztem de nem bírtam folyamatosan az elejétől nézni ezért csak néhány részletet láttam. Youtube-on fent van, Dominion a címe és az állat tenyésztésről és húsfeldolgozásról szól, de akkora baromságok vannak benne, hogy nem akarom elhinni, hogy ez tényleg igaz. Olyanok voltak benne, hogy újszülött malacoknak kihúzták a fogát meg levágták a farkát meg lyukakat vágtak a fülükbe össze vissza mondván, hogy ezzel jelölik meg őket, mondhatni szinte direkt értelmetlenül kínozták őket meg a félig élő pici disznókat odadobták a halott disznók közé stb szóval nem akarom elhinni, hogy ez az átlag és a legtöbb országban így bánnak az állatokkal. A másik jelenet amibe belenéztem, baromfi állatok voltak és két pasas random verte a folyosón a madarakat. Rendesen így rátapostak az csirkékre meg hozzácsapták a falhoz meg ilyenek de minek??? Ez nem állatkínzó hely hanem húsfeldolgozó basszus, kezdtem azt érezni, hogy az ilyen fokú brutalitás nem is a valóságot mutatja be csak el akarják ijeszteni az embereket a hús evéstől.

De a valóságban nem így megy, hogy ilyeneket csinálnak az állatokkal nem? Szerintem ha Magyarországon találnának egy ilyen üzemet az benne lenne a híradóban és azonnal bezáratnák.

Vagy mi volt ez a dokumentumfilm, hogy így össze vissza szarrá kínozzák az állatokat és elképzelhetetlenül rossz és undorító módon bánnak velük? Teljesen felzaklatott, nem értem mi volt ez....


2021. febr. 24. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én beletekergettem,nem bírtam volna/nem bírnám legközelebb se egy ilyet végignézni.Ez brutális,nagyon felba..ta az agyamat,pedig mára már egy nagyon nyugodt természetű ember lettem.
2021. febr. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előzőhöz:De ezt abszolút az állatok kategóriájában kellett volna elhelyezned.
2021. febr. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lyukak vágása a fülbe igaz lehet. Anno a nagyszüleim tartottak vidéken disznókat, mindegyik meg volt jelölve a fülén, különböző formájú lyukakkat. Vagyis nem lyuk, mert a fül szélén volt. Emellett a hátuk is meg lett jelölve, de csak valamilyen színes krétaszerűséggel.


A többire nem tudok mit mondani, de a legtöbb dolgot elképzelhetőnek tartom. Ha nem is általános, hogy direkt kínozzák őket, azért biztos van olyan szadista dolgozó, aki azért dolgozik ott, mert végre következmény nélkül megteheti, amire mindig is vágyott.

2021. febr. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. A lyukak, vagyis inkább cakkok amúgy egy célszerszámmal készültek. Az általad említett dokumentumfilmet nem láttam, nem lenne gyomrom végognézni.
2021. febr. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!