Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez??

Mit jelenthet ez??

Figyelt kérdés

Egy osztálytársamról álmodtam, eddig még sosem álmodtam róla/vele.

Nos az állom (fiú-xy);

Voltunk a faluban ahol lakók ugyan abba az iskolába jártunk amiben most vagyunk csak kicsit gazdagabb házak voltak. Ő is ilyenben lakott és még lattot és az anyukája is, mire én el akartam bújni de xy azt mondta az anyukájának hogy "O itt a barátnőm" én pedig néztem rá és hirtelen az iskolában voltunk az utolsó padsorban ültünk a fall mellet a matek teremben leghátul. Mellete ültem néha (ölelgette is) a többi osztálytárs pedig voltak akik atkozzak minket és csúnyákat mondtak..nagyon szomorú voltam és ezért még ölelt (asszem)---- aztán fel keltem az ébresztőre és ugye amikor kellet mentem suliban és reggel mosolyogva kérte tőlem a csomagját el, angolon pedig mellete ültem és egyáltalán nem piszkálta ahogy máskor szokott volna mostanában nagyon fura is mert csendesebb, van hogy ugyan úgy piszkal de már nem annyit legalábbis ma nem piszkálta és ez fura is volt. Mintha lett volna bele valami az éjjel vagy én nem tudom.

Helyes írás ért bocsii tudom sok benne a hiba


Valaki tudja hogy ez mit jelent??



2021. febr. 24. 23:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Vele* és jártunk az álmomban**
2021. febr. 24. 23:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmoknak nincs jelentésük, legalábbis univerzális biztos nem.
2021. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!