Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Netflix ajándékkártya???

Netflix ajándékkártya???

Figyelt kérdés
Hello valaki nem tudna segiteni mert az a helyzet hogy ugye kijott a Netflix uj funkcioja hogy 30 napos ingyen proba es ramentem erre az opciora de fogalmam sincs hol tudok kerni ajandekkartya kodot? Valaki nem tudja?
2021. febr. 26. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem új funkció, új regisztrációkor 30 nap próba van, amióta van nálunk netflix. Nem kell hozzá semmi kód!
2021. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fu teso te itt valamit felreolvastal szoval beregisztraltam aztan megyek ra h 30 nap proba es keri az ajandekkartya kodjat de nem vagom h mi az mert semmit nem kaptam
2021. febr. 26. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Végig mentem gyorsan a regisztráción a kedvedért.


A fizetési módoknál van olyan opció, hogy ajándékkóddal lehet fizetni. Ez nem azt jelenti, csak azzal lehet vagy hogy az egyáltalán kell a regisztrációhoz...

Add meg a bankkártyád adatait és láss csodát, működni fog. Így is él a 30 nap trial.


Az ajándékód az promóciós kód, kampányokkor szokták osztogatni, akkor kvázi azzal fizetsz, mert valaki kifizette helyetted. Ez nem csak 30 napos lehet, hanem több is. Pl tv, telefon szolgáltató szokott néha ilyen promóciót csinálni, de volt már a h&m-nél is.

Remélem érted, TESÓ!

2021. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Haver, te tényleg azt hitted, hogyha nem fizetsz elő akkor is érvényes a 30 próbanap? 😂😂 Hogy te mekkora sügér vagy b+🙉🙉😂😂😂
2023. ápr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem volt kartyamxd
2023. máj. 2. 21:17
 6/9 A kérdező kommentje:
Amugy meg 2 eve elegge bena voltam ezekhez, egyedül az volt a fejembe h megkell nezzem a sorimatxd ami fenn se volt csak elmeletben
2023. máj. 2. 21:19
 7/9 anonim válasza:
értelek ..mi volt a címe annak a sorinak?
2023. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy ilyen anime volt: Violet Evergarden, ne nezd meg, sz4r
2023. máj. 3. 20:45
 9/9 Fordragon válasza:
Amúgy értem én szerinted szar az anime de érvelni már nem tudsz, hogy mi nem tetszett benne meg miért is szar. Szerintem neked nem kéne commentelned mert te vagy a szar. Inkább ne Netflixezz a saját és mások érdekében jó?
nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!