Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Libri ajándékkártyán lehet...

Libri ajándékkártyán lehet másik ajándékkártyát venni?

Figyelt kérdés

Amolyan meghosszabbítandó az előzőt, ha nem akarom még elkölteni.

Már vettem rajta könyvet, de elgondolkodtam... régebb óta szeretnék megvenni egy drágább sorozatot, ezért mindenkitől libri kártyát szoktam kérni mindenre ajándékba, de max 10ezer ft szokott összegyűlni egy évbe, mert hiába kérdezik meg minek örülnék, nem azt szoktam kapni pedig mindig mondom, hogy libri kártya akkor is, ha csak 500ft.

Mivel maga a szimpla sorozat meg van, ez az illusztrált méregdrága kiadás, így szeretnék rá összegyűjteni, akkor is ha több időbe telik, nem saját zsebből megvenni. Sajnos egy rész is többe kerül belőle mint 10.000 :(.



2020. okt. 8. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mondjuk te is rákereshettél volna.

Libri oldaláról másolva: Az ajándékkártya egyenlege készpénzre nem váltható, bankkártyára nem utalható, másik ajándékkártya vásárlására nem fordítható, és visszavásárlására sincs mód.

2020. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kártya hátulját elolvastam, ott azt nem írta, hogy nem lehet belőle másikat venni, csak a többit.
2020. okt. 8. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg a könyvet abból amid van, plusz ráfizetsz.
2020. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
50.000 körül jön ki a sorozat eddig, de még nem adták ki mindet, ezért jó ráfizetés :/ max veszek évente egyet, aztán pár év alatt összegyűlik :D
2020. okt. 8. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!