Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefonálás (pl. időpontkérés)...

Telefonálás (pl. időpontkérés) előtt leírjátok, mit akartok pontosan kérdezni, és milyen egyéb információ érdekel még, vagy csak úgy felhívjátok a számot?

Figyelt kérdés

#telefon #időpont #telefonkérés
2021. febr. 28. 18:55
 1/4 anonim válasza:
100%
Én csak fejben megtervezem a beszélgetést 😅
2021. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem szoktam leírni semmit, hanem csak mondom a mondókámat, de anyukám le szokta!

2021. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha.


Nem olyan bonyolult dolog, hogy arra készülni kelljen.

2021. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Időpontkérésnél nem, szerelő hívásánál nem. Eleinte fejben elterveztem, aztán ha máshogy alakult a beszélgetés, mert a másik fél nem azt kérdezte amit én kigondoltam, csak belezavarodtam. Kellett egy jó pár alkalom, hogy rájöjjek, miné spontánabb, annál jobb. Azóta nem is tervezek előre, kigondolom mit akarok és csak fölhívom, nem stresszelek rajta.

Viszont ha munkahelyet, iskolát, képzést hívtam érdeklődés céljából, fölírtam a kérdéseket, nehogy elfelejtsek valamit.

2021. márc. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!