Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek 26 évesen hogyan...

Szerintetek 26 évesen hogyan kellene kinéznie egy ember életének?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 02:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Állandó bejelentett munkahely,különlakás,egyedülállóság.
2010. aug. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez annyira változó.

Van aki külön lakik a szüleitől, van aki még a szüleinél, ez attól függ hogy kinek mennyi pénze van. Ha 26 évesen van párja akkor nyírván különköltözik vele, ha nincs és otthon a szüleinél van elég hely akkor marad és nem fizet feleslegesen albérletet.

Saját háza nem sok 26 évesnek van.

Kocsi az már megszokott dolog 26 évesen.

Jó ha van állása, persze van aki még 26 évesen is tanul, de a legtöbb azért már dolgozik, vagy legalábbis munkát keres.

Van olyan ismerősöm akinek 26 éves korában már gyereke is volt de ez már manapság egyre ritkább, sokan 30 éves korukig meg se házasodnak. Van olyan ismerősöm aki még nincs 35 éves se de már 5 gyereke van(nem cigány).

2010. aug. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én anyukám életét tudnám leírni - akit nagyon szeretek - hogy milyen volt 26 évesen (1981- ben) az élete.

Veszprémben élt egy társasházban. Utazási irodában dolgozott, vagy még egy gyárban - ezt nem tudom pontosan. Férje volt, és 2 gyereke. (Egy 6 éves lány és egy 5 éves fiú.)

Röviden ennyi - legalábbis ő így mesélte el nekem...

2010. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!