Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki érméket gyűjt?

Figyelt kérdés

Nemrégiben otthon építkezés közben a kavicsok között bukkantam rá egy ezüst érmére ami számomra azért érdekes mert elég primitív és gondolom elég öreg de sehol nem találok róla semmit gondoltam feldobom ide is az érmét hátha tud valaki valamit legalább h milyen idős lehet.sajnos nincs jó fényképezőgépem így lerajzoltam a címereket amik rajta vannak.az írásokkal nem foglalkozom mert nagyon fura írások vannak rajta .remélem valaki segít ha nem is sokat de picit.


[img= [link]


[img= [link]


[img= [link]


[img= [link]


2011. okt. 23. 19:32
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. okt. 23. 19:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt valami hasonlóm...Hülyeséget nem akarok mondani de szerintem Mátyás korabeli kb....

Egy történész jobban megtudná mondani a motívumok alapján.

Ja és a fényképezőgépeden van egy beállítási módszer általában vagy virág vagy hegy vagy stbbb neked a virágot kell választanod és akkor sokkal jobb lesz a képed mínősége

2011. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajna nincs fényképezőgépem mobillal készítettem azért ilyen rossz.hát olyasmire tibbelek vagy még régebbi mert ha a szemem nem csal 819 írna rajta csak nem vagyok benne biztos.amúgy köszönöm a válaszodat.
2011. okt. 23. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


majd próbálj szűkíteni a körön,

Engem ami az érme elején van ,az albán kétfejű sasra hasonlítana

2011. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


így néz ki a sas. nem két fejü.bár sok orszégnak jelképe a sajs pl lengyelorszég , németország franciao. stb.


googlen meg mán véres szemre kerestem hasonlót és nem találok semmi.azért kösz a választ.

2011. okt. 23. 20:08
 6/7 polarbeer ***** válasza:

A sas lengyel, ez biztos.

A képeket nem tudom biztosra beazonosítani, de Lengyelországban van a Zlotyi (mint nálunk a forint) és a Groszy (mint nálunk a fillér). 100 Groszy = 1 Zlotyi. 1 lengyel zlotyi (PLN) = 62 magyar forint (HUF).


Üdv.: polarbeer :)

2012. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is lengyel vagy német sasra gondoltam.egyébként köszönöm a válaszodat!
2012. jún. 10. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!