Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok valami frappáns...

Hol találok valami frappáns karácsonyi idézetet?

Figyelt kérdés
képeslapra akarok írni, de nem küldöm el a lapot, hanem az ajándék mellé csatolom, szóval vmi rövid kellene.
2008. dec. 3. 19:35
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! menj fel a netre, a google-ba írd be, hogy karácsonyi idézetek és egy csomó oldalt kidob neked! most néztem meg, csak nem akartam ide a linkeket bemásolni, mert nagyon sok lett volna. Remélem segítettem. :D
2008. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap a Kultura es kozossegben valaki feltette a kerdest, hogy mit tudna irni a Kellemes Karacsonyi...stb.kivul, erkeztek nagyon hasznos valaszok, nezd meg, mert valaki linket is kuldott, ott tudsz valogatni!!!
2008. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azokat már mind láttam egy párat írtam is le, de nem nagyon tetszettek. Esetleg még valami????
2008. dec. 4. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!