Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik akkor,ha : a...

Mi történik akkor,ha : a kotyogos kávé főző tartájába tejet raksz, a szürős cuccliba pedig kávét és cukrot?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ki kell festeni a konyhát.
2021. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:D De jó kérdés, amúgy szerintem, ha cukor nélkül, tejben oldott édeskével csinálod, úgy szerintem lefőne. Majd szólj milyen lett! :)
2021. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát a tej mivel elég hamar kifut(felforr) a kávénak pedig addig nem lenne ideje lefőni vele így SZERINTEM elképzelhető hogy a tej alul elkezdene kifutni, ha pedig nagyon erősen rá csavartad akkor pedig nagy nyomás keletkezne amitől elképzelhető hogy bedurran a főzőke és szintén tejes lesz minden PLUSZ a tej tetején keletkezik az a pille vagy minek nevezik ami szintén eldugítja a főzőt.. a cukor kávé kombó meg szerintem semmi nem történt-e max ott a cukor megolvad elvileg ott nincs olyan nagy hő amitől karamellizálódik illetve még lehet eltömíti a nagyobb szemekkel a szűrőt így a kávé sem tud kifőni .. egy szóval eltömítheted a kávéfőzőt vagy rosszabb esetben túl nagy nyomástól ,,berobbanhat,,
2021. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hm🤔 és ha kicsit felolvasztom a kávét és új öntöm(?) bele/rá a szűrőre,h a tej forrássával kb egy időben kész legyen?
2021. márc. 3. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyire rá érsz? Csinálj valami hasznosat és takaríts vagy bármi. Biztos anyád is örülne ha nem csak a hülyeség menne mindig.
2021. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Havonta kérdezed ezt a kérdést fütyi!
2021. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

😂😂

#5 nem tudhatod, h nem-e takarítok. Azt sem honnan jött a kérdés. Megsugom onnan, hogy épp csomagolunk és mikor a kéföző jött, anyám megkért csináljak kávét. Hát innen jött... Részletekre nem vagy kiváncsi. De na, csak úgy ne szólj le senkit, ha támad egy kérdése, egy hülye kérdése mert jó kedve volt. Legalább nem próbáltam ki, nehogy felrobbanjon. 😳


#6 nem tudhatod, h én-e vagyok a többi ilyen kérdés. Nincs kint a felhasználó nevem.

(Am nem. Nem én vagyok 🤫 )

2021. márc. 3. 18:23
 8/8 anonim válasza:
3mas vagyok és hát a kávét olvasztod fel? Vagy a cukrot? Vagy nem tudoom mire gondolsz??!!.. de ajánlom neked ahogy én szoktam .. fogsz egy nagyobb üvegpoharat abba öntesz tejet kb 3/4ig aztán bele 1-2 tk cukor, ezt megmelegíted mikróba. Majd főzöl egy sima fekete kávét. Aztán fogsz egy evőkanalat azt a tejfelé tartod úgyhogy ne érjen bele a tejbe teljesen és a kávét a kanálra öntöd kicsit lassabban (amiből öntöd a kávét legyen kiöntője hogy ne folyjon összevissza a kávé). Majd kapsz egy ,,színátmenetes,, tejes kávét. Jól néz ki és ha összekevered pont jó minden arány!
2021. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!