Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne csak...

Mit csináljak, hogy ne csak akkor ébredjek jó hangulattal, amikor tudom, hogy van itthon alkohol?

Figyelt kérdés
Vagy, amikor nincs, akkor hogyan tudnám átaludni az egész napot?
2021. márc. 4. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Állj le az ivással, kezd el sportolni.
2021. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hogyan? Eddig bicikliztem, sétáltam. Nekem valami egyszerű dolog kellene kezdetnek, mert az élet más terén sem boldogulok a bonyolult dolgokkal.
2021. márc. 4. 09:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon elbaszott agyam van, most is úgy gondolom, hogy egy olyan állapotot kéne elérnem végre, amikor végre meg tudnám ölni magam... mert aki igazán meg akar halni, annak sikerül is, MINDIG, akkor én ezek szerint nem akartam meghalni... ezt az állapotot kellene elérnem valahogy, de hiába, ez még mindig nem elég ahhoz, hogy megtegyem... aztán mondjuk ha a halál után is van valami, akkor mondjuk marha jó, mert akkor ott is majd hajhászhatom azt, hogy hogyan tudnék ott is meghalni... úgy hogy remélem nincs semmi a halál után... De igazából ellenék én itt is halálomig, csak tudjak mindig inni, ha meg nem tudok, akkor tudjak aludni, igazából a második egyszerűbb lenne, az életmódom alapján csodálkozom is, hogy nem alszom egyfolytában... mert kényszernek érzek minden olyat csinálni, amiben elfáradok, na meg akkor sem aludnék heteken keresztül, voltaképp ahhoz is pénz kell... akár inni akarok, akár aludni, minden f*szsághoz pénz kell... ha lenne pénzem, elvegetálnék, de így... csak kínlódok és várom a halált 26 évesen, és reménykedem, hogy a halálom után nem lesz majd semmi, mert ha még ott is sz*rakodni kell, nem tudom mit csinálok... majd jól kitanulom az összes világ-életbeli öngyilkosság fortélyait, és amíg csak vándorlok az éterben, azokat fogom alkalmazni, és folyton máshova kerülni... végülis rámfér a változatosság... ebben az életben meg vajmi kevés változatosságot vélek felfedezni, totál unalmas... jelenleg is a másvilág érdekel, minden, ami nem evilági, csak egy példa, ebben a jelenlegi életemben legalább talán majd sikerült elmennem olyan helyre, ahol természetfeletti dolgokat észleltek, tökmindegy, hogy igaz-e, de oda legalább szívesen mennék, mert igazából utálok bárhova is menni, de ez legalább valamennyire feldobna a jelenlegi életemben, addig míg meg nem döglök, mert egy olyan helyre meg totál unalmas menni, aminek nincs semmilyen másvilági ereje... az még mindig csak a valóság, és azt nem szeretném többé...
2021. márc. 4. 10:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked gyógyszeres kezelés kéne plusz pszichológus. Aztán meg valami meló mert az unalomba meg lehet bolondulni. Meg lesz pénz is.
2021. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már voltam pszichológusnál, pszichiáternél is, jelenleg is szedek gyógyszereket. Dolgoztam is, de 2 hónap után "kidőltem". Jelenleg ezért nem dolgozom. Max 2 hónapig bírnám. Diagnosztizált betegségeim vannak.
2021. márc. 4. 14:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Voltam pszichiátrián, meg elvonón is már.
2021. márc. 4. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert mit dolgoztál? Könnyűt keress. Vagy menj tanfolyamra. Tán most lehet ingyen is elvégezni. Mindenkinek jár egy ingyenes tanfolyam is, akár biztonsági őr vagy ami indul. Szakképzési centrumokban. Mondjuk vírus miatt várni kell de legalább ingyen van.
2021. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek is mind megvoltak már. Könnyű munkát se bírtam sokáig, mert a felkeléssel is mindig gondjaim voltak, meg az utcára, emberek közé menéssel. Van már egy OKJ-m, meg jártam fizetős tanfolyamra is, a betegségeim miatt majdnem vissza kellett fizetni félmillát, alig tudtam elintézni, hogy ne kelljen, nem is lett volna miből, szerencsére a kórházi leletet elfogadták, így megúsztam a visszafizetést. Nem tudom már mi lehetne megoldás, mindent próbáltam már, amit ide leírtatok. :(
2021. márc. 4. 17:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam, a fizetős tanfolyamot el sem tudtam végezni a sok hiányzásom miatt (kórházban voltam).
2021. márc. 4. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:
egyszerű: legyen mindíg piád otthon!-én mindíg időben gondoskodom, hogy legyen pálinkám, sör, esetleg bor!én is alkesz vagyok, nekem így jó!
2021. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!