Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik országban élnél szívese...

Melyik országban élnél szívesebben? Bolívia vagy Kirgizisztán?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 15:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10%
Bolivia
2021. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam mindkettőben, egyértelmű hogy akkor már kirgiz...bolivia egy állatkert hozzájuk képest...bár kinek mi tetszik ugye...
2022. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12-es?

Ezt részletezzed kérlek, én egyikban sem voltam eddig.

2022. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kirgizben működik olyan, hogy tömegközlekedés, szállásokon melegvíz, boltba értelmezhető dolgokat tudsz venni pl gyógyszer stb...végül is alapvető dolgokat hoznak amiket elvárna az ember...Boliviában minden esetleges, vehetsz lámamúmiát földrengés ellen, felbérelheted a helyi indiánt imádkozni hogy ne érjen baleset, lezárják az utat két napra mert a helyiek épp ott akarnak bikaviadal szerü akármit tartani aztán ballaghatsz át a hegyeken, ha találsz valakit aki elkisér/átvezet(ilyenkor persze a "busz" se jár)...Igaz utóbbiban a fővárosban nem jártam...de ég és föld a kettő...(határon az elöttem lévő srácot bilincsben vitték el pl, nem tudták értelmezni hogy kettős állampolgár az illető, az egyik útlevél nyilván hamis logikázták ők)...élménynek jó...de ott élni...
2022. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!