Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hülyeséget csináltál...

Milyen hülyeséget csináltál részegen? Mitől kerültél olyan állapotba?

Figyelt kérdés

Voltam olyan állapotban, hogy a éjszaka közepén a nagybátyámmal a faluház előtt az utca közepén ültünk (állni nem bírtunk) és énekeltünk. Akkor megittunk ketten kb. fél liter házi pálinkát, 7-8dl wiskyt és mellé kísérőnek söröztünk.

Olyan is volt, hogy a szomszéd kisfiú bekiabált az ablakon anyunak, hogy szerinte nem találok haza, mert hátrafelé megyünk az utcán a haverjaimmal. Anyu elindult megkeresni minket a faluba és úgy talált meg minket, hogy ültünk az árokba és ugattunk egy kutyának. (Legalábbis ezt mesélte.) 4en voltunk és kb. egy liter jéger, fél liter konyak, 3 üveg bor meg 4 rekesz sör fogyott el.


2010. aug. 18. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez többször előfordult már, hogy ha nagyon ittas voltam (szép, nőies kifejezés:) ), futva hagytam el a bulit köszönés nélkül. Otthagytam akikkel buliztam, és elfutottam. Én egyre emlékszem, a többire nem. Általában mindig hazafelé veszem az irányt, mert a saját ágyamban ébredek:) Amire emlékszem az olyan volt, hogy azt éreztem tele vagyok energiával, és felpattantam és elmentem futni, csak visszamenni komolyan elfelejtettem, az utcánkban jutott eszembe hogy jé, nem bulizni voltam?


'Zöld' cigi után persze nagyobb hülyeségek voltak, ez ártatlan ahhoz képest. Csak a kérdés nem erre vonatkozott:)

2010. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem nem történtek ennyire "extra" dolgok.Én csak itthon rúgok be, a párommal.Egyfolytában beszélek be nem áll a szám.Ha társaságban vagyok, barátokkal megyek el valahová, esélyem sincs lerészegedni, mert olyanok a barátaim hogy mindet támogatni kell, úgy hogy valakinek muszály józannak maradnia, vagy általában vezetek.

De a párom csinált már fura dolgokat.Végig nyalta a szomszéd pince ablakát, aztán az emeltre úgy tudtam felvonszolni hogy a szája a falon volt, mert olyan jó nyalogatni.Beesett a bejárati ajtón miközben nyitotta kifelé, nem figyelte hogy már kinyílt és támaszkodott:).

Pucéran a -10 fokba kifeküdt az erkélyre mert melege van, éjszaka arra keltem hogy az összes folyékony dolog ami volt benne, az én mellemen van, .....stb. stb.

Lehetne sorolni napestig.De szerencsére most már csak úgy iszik, ha evett előtte, közben is,és ha érzi hogy kezd ütni abba hagyja.:).

2010. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó sztorik.
2010. aug. 18. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer egész nap sörözgettünk a strandon a barátnőimmel, és estefelé (még sütött a nap és családok is voltak a strandon), kitaláltuk, hogy levesszük a fürdőruhafelsőnket és úgy úszunk egyet. Aztán amikor benn voltunk, akkor jó ötletnek tűnt az alsót is levenni és elhajítani jó messzire. És persze miután jó hosszú keresgélés után megtaláltuk, és rájöttünk, hogy nehéz felvenni, mivel fél lábon kell állni, ezért anyaszült meztelenül jöttünk ki a vízből.
2010. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm tök részegen a beleesett egy pocsolyába, utána a fejére húzott egy fekete vödröt és hörgött mint Darth Vader :)
2010. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!