Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó a hangom (és most komolyan...

Selena tok cool kérdése:

Jó a hangom (és most komolyan esküszöm nem vagyok kis ribanc kérkedő) és nem merek énekelni a szüleim előtt se tesómék előtt de énekes akarok lenni. Tudom hülyeséget kérdeztem de most komolyan. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 22:59
 1/4 anonim válasza:

Ha valóban jó a hangod, jelentkezzél egy tehetségkutatóba, szinte minden évben van nem is egy. Ha ezzel szemben is gátlásos vagy, akkor felejtsd el az éneklést. Most képzeld el magad több száz ember előtt...


Legyél bátor és vállald fel a hangodat!

2011. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, én meg jól táncolok, versenyeken millió ember előtt táncoltam, egyáltalán nem zavart, de anyumék, tesómék előtt sose merek :)) hidd el, sokkal könnyebb a színpadon, ott az adrenalin, fények, egy nagy csomóba sok-sok ember, senkit ki sem tudsz venni, sokkal jobb, mint szembenézni 3-4 emberrel, és... na érted :)) anyumék is csodálkoznak, hogy 5ezer ember előtt megy? Na de mondom, hogy nyugi, ez természetes, fog menni az éneklés :)


(más, aki majd belém akar kötni, hogy attól még simán nem merhetsz majd sok ezer ember előtt, én csak azért írtam ezeket, mert teljesen ráismertem magamra)

2011. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj tehetségkutatóba, oda szimpla jóhangú embereket nem vesznek fel, csak akiben látnak valamit (aranyos kislány, macsó fiú, sajnálnivaló ember...) Ha tényleg jól énekelsz énekelj a kamerának, és ha jónak találod a felvételt tedd fel youtube-ra. Ha sok pozitív komment jön, majd lesz önbizalmad. :) Vagy a másik, kérd meg a szüleidet vagy tesódat hogy énekeljenek veled, úgy még én is merek xD:D
2011. júl. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket sokat segítettek:D és ha még lessz akkor azokat is kössz mindenkinek;D
2011. júl. 21. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!