Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az ember a saját házában...

Ha az ember a saját házában azt tehet amit akar akkor az miért számítana zaklatásnak?

Figyelt kérdés

Ha pl a szembelévő szomszédhoz belátni? Írta valaki, hogy ez se baj de ha pl zuhanyzás közben nézel 1 csajt és minden nap ( mondjuk tegyük fel nincs függöny de általában van ) az már zaklatásnak számít. De miért?


Hogy ha egyszer a saját házamban akkor és azt csinálok

amit akarok? ( kivéve csendháborítás...mondjuk az ellen se csinálnak semmit..)


2010. aug. 18. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
mert hülye vagy ilyet kérdezni!!!!pfffff
2010. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem számít tudtommal zaklatásnak, az ő dolga, hogy - amennyiben akarja - eltakarja magát.
2010. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első sztem meg azok hülyék akik megkérdezik " Ugye nem szellemet láttam ??? nagyon félek..." kb erről ennyit...
2010. aug. 18. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem semmiképpen sem zaklatás, ha te normálisan viselkedsz közben és csak nézed boci szemekkel és mondjuk nem adsz egyértelmű jelzéseket arra, hogy szúrnád...)


Sőt, pont fordítva van szerintem: ha valaki a lakásában meztelenül van, és publikus helyről jól látható, akkor az kimerítheti a közszeméremsértést és pénzbírsággal sújtható.

2010. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát te kiba*szott hülye vagy!!! hogy jön ide a szellem!!! ebből is látszik hogy defo vagy!
2010. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sztem inkább abból látszik , hogy rögtön felhúztad magad és nem tudsz normális választ írni...
2010. aug. 18. 18:42
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy úgy jön ide , hogy aki szellemet lát , az se teljesen normális és ez tény...
2010. aug. 18. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!