Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lesz könnyebb?

Mikor lesz könnyebb?

Figyelt kérdés

Ma 2 hónapja, hogy meghalt nagymamám. Egyedül voltam itthon vele, a kezeim között ment el, láttam megfulladni. 10 perc alatt ide ért az orvos de már nem tudott rajta segíteni. Valószínűleg covid, mert aztán nekem is pozitív lett a tesztem.m.

Azota is reggel amikor felébredek még mindig azt hiszem csak álmodtam, de rá kell hogy jöjjek sajna nem csak álom.

Nagyon hiányzik. Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen .... Úgy érzem nem tettem meg mindent érte..állandoan jönnek a kérdések mi van ha... Mi van ha valamit másképp csinálok, még itt lenne.

Lesz valamikor könnyebb hiánya? Hogy felejtsem el, hogy látom szenvedni, fuldokolni.. :(


2021. márc. 9. 19:55
 1/4 anonim válasza:
100%
Eloszor is részvétem. Én személyszerint ugyan így éreznék de idovel elmúlik.Elbúcsúzni el tudsz tole ugy hogy meggyújtasz egy gyertyát és megkoszonod neki mind azt amit tett. Nekem sokat segített, imádkozz, gondolja arra hogy egy jobb helyen van. Sírd ki magad nyugodtan, ezek után lassan belenyugszol hogy nem láthatod.Gondolj arra mijen sok mindent tett meg érted. (helyesírási hibámat nézd el)
2021. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azóta vele is álmodtam többször, és olyan igazinak tűnt,ahogy mondta nincs ő vele semmi jól van... Miért almodhattam ezt?


Sosem lesz könnyebb, úgy érzem...

2021. márc. 9. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Rendbe kell még tenni magadban a dolgokat.

Szerintem fogadd meg a tanácsát, amit most mondott... valószínűleg ezért is álmodtad.

2021. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Idővel biztos, hogy túlteszed rajta magad, de elfelejteni sosem fogod. Idővel belefásul az ember abba tudatba, hogy már nincs.

Megértelek, hogy most még nagyon eleven benned a kép, ahogy kilehelte a lelkét. Biztos, hogy idővel megkönnyebbülsz, de heteket, hónapokat mindenki másként igényli. Anyai nagymamám Szenteste halt még és édesanyámnak évtizedek múlva is ekkor könnyes lett a szeme... Mi pedig az anyósomat temettük december 24-én.

Fogadd részvétem!

2021. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!